ВизиЯ Точка зрения Страны Держдеп заявив, що „плівки Порошенка” - це пряме втручання в президентські вибори

Україна знову вляпалася в американські вибори

Держдеп США оприлюднив заяву, згідно якої спроба Зеленського дати хід так званим "плівкам Порошенка" - пряме втручання в американські вибори.

Про це повідомляє "Європейська Правда", посилаючись на джерела в найвищих дипломатичних колах України.

Стає очевидним – Зеленський надто загрався в гру під назвою "в усьому звинувачуй попередників". Віддавши наказ на 150% своєму генпрокурору, Венедіктовій, порушити карну справу проти Порошенка – президент вступає в американську виборчу кампанію на боці одного з кандидатів. До того ж робить це, вже маючи сумний досвід "участі" у спробі імпічменту американського президента.

Наслідки нового скандалу можуть бути справді катастрофічними. В першу чергу - для України.

Нагадаємо, так званні "плівки Порошенка" були оприлюднені ексрегіоналом та ФСБ-шним агентом Андрієм Деркачем. Американські медіа ще раніше звертали увагу, що Деркач зустрічався з авдокатом Трампа – Рудольфом Джуліані. Зеленський стає пішаком в шаховій партії великої політичної боротьби Путіна проти Демпартії США. Кількома необережними фразами на пресконференції 20 травня він твердо закріпив за собою зміну геополітичного курсу нашої держави.

Як наслідок – Україна остаточно розвалює світову антипутінську коаліцію, зібрану до купу надзвичайними зусиллями дипломатії, та втрачає стратегічного партнера – США.

Без двопартійної підтримки Штатів – ми залишаємось наодинці в боротьбі з кровожерливою імперією.

Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: