Нікому не потрібні

Оскільки за міжнародними стандартами/конвенціями не можна відділити населення від території, то кому потрібна така територія, де десятки якщо не сотні тисяч - потенційні, добре озброєні та навчані терористи?

Добро пожаловать в ОРДЛО

Кому потрібний легіон здичавілого, деградованого, озлобленого населення?

Що там можна отримати після деокупації? Збиткові, дотаційні а тепер ще й зруйновані підприємства? Хто і головне - навіщо та в кого буде туди вкладати інвестиції?

ОРДЛО станом на сьогодні, це відмираючи клітина на тілі планети Земля. І справа в тім, що населення в своїй більшості - саме, добровільно скоїло цивілізаційний суїцид.

Ніхто в світі не захоче отримати територію, населену армією терористів, дегенератів та просто біосміттям в обмін на екологічно забруднену та безперспективну територію.

Єдине що буде робити цивілізований світ включно з будь якою владою України, це стримування та запобігання розповсюдження цієї "гангрени" на мирні, підконтрольні території України та решти світу.

Відповідальними за це, є насамперед Ахметов і Ко, як автор цієї біомаси та кремлівське хуйло, яке скористалося нагодою да добило рештки цивілізації на цій території.

Але президент Росії та Ахметов - це залізобетонно недоторкані виродки в цьому світі.

Экспедиция Древняя Армения: история и описание Древняя Армения. Памяти Андрея Склярова Каких-либо явных признаков древней высокоразвитой в техническом отношении... 17 вересня 2016 / Цікавий світ
Квантовый фазовый переход: подтвержден механизм Киббла-Зурика Что такое квантовый фазовый переход? Фазовые переходы — это явления, при которых вещество переходит из... 17 листопада 2016 / Наука та технології
Виктория Даггер: искусство творения похоже на погоню за пресловутой птицей счастья Альтернативная космология Виктории Даггер По словам художницы Виктории Даггер, создание произведений искусства... 22 жовтня 2021 / Цікавий світ
Соціальний поспулізм спровокував фінансову кризу Римської імперії Популізм та фінансова криза Римської імперії Результати банкрутства були катастрофічними: торгівлю лихоманило,... 13 січня 2022 / Інститути
Погода