Китай підтримав Росію: оккупація Казахстана незбіжна

Судячи з цієї статті, Китай офіційно підтримує Росію, яка розпочала окупацію Казахстана. Пекін вбачає в казахстанських подіях "руку Вашингтона".

Російські війська прямують визволяти Казахстан

"З моменту здобуття незалежності, 30 років тому, в Казахстані зараз сталися найсерйозніші заворушення. Причиною цього стало зростання цін на скраплений вуглеводневий газ.

Проте невдовзі здалося, що цей протест вимагає «покарати корупцію» та висуває політичні вимоги проти лідера Казахстану Назарбаєва. Наразі президент Токаєв прийняв відставку прем'єр-міністра Казахстану. У столиці Нур-Султані та найбільшому місті Алмати запроваджено надзвичайний стан.

5-го числа Токаєв також оголосив, що він стає головою Ради національної безпеки (раніше цю посаду обіймав Назарбаєв). Але як далі розвиватиметься ситуація, поки неясно. Але вже видно, як люди у місті зносять пам'ятник Назарбаєву. Крім того, агинули 8 поліцейських.

Росія заявила, що сподівається, що ситуація в Казахстані якнайшвидше нормалізується шляхом діалогу. Росія також заявила, що уряд Казахстану зможе вирішити внутрішні проблеми самостійно, і зовнішнє втручання є неприпустимим. Лао Ху вважає, що Китай також буде рішучим прихильником самостабілізації ситуації у Казахстані.

Казахстан - республіка колишнього Радянського Союзу, найбільша і найбагатша країна в Центральній Азії, багата на нафту та природний газ. Назарбаєв був першим секретарем Комуністичної партії республіки до здобуття країною незалежності, а потім обіймав посаду президента до 2019 року. Він зробив внесок у незалежність та розвиток Казахстану. І у його фіналі немає нічого незвичайного. Колишнього президента сусіднього з Казахстаном Киргизстану Акаєва було повалено «кольоровою революцією» у 2005 році, він втік до Росії, а потім став професором МДУ. Назарбаєв і Акаєв - родичі. За неофіційними даними, Назарбаєв уже виїхав до Росії.

Казахстан, 7 січня 2022

Казахстан є сусідом Росії та Китаю, а його стабільність враховує серйозні інтереси та проблеми, як для Китаю, так і для Росії. Сполучені Штати мають намір проникнути в Казахстан, деякі неурядові організації стали форпостами цього проникнення. Сам Назарбаєв позитивно ставиться до розвитку відносин зі США, і при цьому він бачив сенс урівноважити вплив Китаю та Росії. Але він також був насторожений проти Сполучених Штатів. В результаті в Казахстані досі триває кольорова революція.

Казахстан - країна з найвищим доходом на душу населення в Центральній Азії, але бурхлива епідемія та економічний спад останні два роки серйозно похитнули основи політичної стабільності країни.

Сам Назарбаєв перебуває при владі довгий час. Цілком можливо, що в країні накопичилися деякі стійкі проблеми та громадське невдоволення поступово наростало, але запалом, що призвів до бунту, став падіння економіки та нестача коштів для існування людей. Це призвело до кризи у Казахстані, яку помітив Захід. Звичайно, Захід хоче заплутати Казахстан, їхня мета – підірвати стратегічну стабільність Китаю та прилеглих до Росії територій.

Проте ні Росія, ні Китай не дозволять Сполученим Штатам та Заходу зіштовхнути Казахстан у прірву довгострокової турбулентності.

Нині росіяни становлять близько 20% від населення Казахстану. Китай є основним покупцем енергії у країні. Шанхайська організація співробітництва забезпечує стабільність країн-учасниць, а Казахстан – один із членів організації. Можна сказати, що є ще багато внутрішніх та зовнішніх умов повернення Казахстану на стабільну дорогу, навіть після такого періоду хаосу".

Джерело

Украинское общество антиимперски настроено, но не готово к независимости Украинцы не готовы к независимости - исследование Мы уже писали о том, что украинское общество расколото. И тот раскол... 08 червня 2020 / Реформи
Оснований не признать и не завершить выборы в Кривом Роге нет - КИУ Выборы в Кривом Роге: вроде и признаны, а вроде бы и нет... Юридических оснований с не признать и не завершить избирательный... 28 березня 2016 / Політика
Гадания и ворожения — на чем гадают, что хотят узнать Желают знать, желают знать, что было и что будет Жизнь иногда преподносит сюрпризы. Часто хорошие, изредка плохие.... 15 вересня 2021 / Дрес код
Демократические институты - политические и национальные Почему армяне добьются демократии, а украинцы - нет В Армении продолжаются протестные акции. Казалось бы, вопрос о пролонгации... 26 квітня 2018 / Країни
Погода