Зеленський розпочав інформаційну війну проти Ахметова

Сергій Лещенко в своїй ексцентричній манері анонсував чергове розслідування про вбивство Євгена Щербання. Нагадаємо, донецький бізнесмен був вбитий наприкінці 90-х років.

Сергій Лещенко про Ахметова

Тоді ходили чутки, зо замовником фізичного усунення конкурента був Ренат Ахметов, який успадкував все майно найбільш успішного на той момент бізнесмена Донеччини.

Звичайно, Лещенко обвинувачує Ахметова і Таруту. Ми сперечатися не будемо. Скоріше за все, так воно і було. Але.

По-перше, в Україні ніхто не відміняв презумпцію невинуватості. І рішення судів. Тож Ахметов де юре чистий перед законом.

По-друге, активність українського медіа-кілера навряд чи можна назвати пошуком справедливості. Лещенко перейшов працювати в Офіс Президента не заради великих прогресивних ідей. Заробіток є заробіток, - і так було завжди, ще з часів роботи на “Українську правду”.

Зеленський же де факто розпочав війну з Ахметовим. Поки що інформаційну війну. І, судячи із всього, на політичну смерть. Бо чіпати Коломойського він не може, а прокурорські трюки з обвинувачуванням Петра Порошенка в державній зраді тільки дратують публіку. Особливо на фоні “вагнергейту” і постійних корупційних “зашкварів”.

З реальних “олігархів” залишається тільки Ахметов. Все, - бо Ігор Валерійович недоторканий.

А тут ще рейтинг впав нижче попереку — десь 19%. Зеленський програє. І ця війна не принесе президентові додаткові електоральні бали.

Інформаційна війна Ахметов проти Зеленського: хто переможе

Хоча сам факт інформаційної війни дуже цікавий. Раніше, - починаючи з Кучми і закінчуючи Порошенком, - ми бачили гру в одні ворота: ЗМІ та олігархи об’єднувалися проти голови держави, який не виконував свої медіаторські функції. Так було з тим же Кучмою, Ющенком, Януковичем, якого відверто зрадили Фірташ та Льовочкін. Про Порошенко можна навіть не згадувати — пропагандистська машина працювала з перших же днів його президентства.

Але ЗМІ та олігархи, - в тому числі внаслідок особливостей прав власності на медіа, - завжди виступали разом, одним фронтом.

Тепер же ми бачимо розкол і серед провідних інформагентств, медіа взагалі, і олігархів, які ці медіа тримають.

Про що це свідчить?

В Україні народжується політика, хоче того Зеленський чи ні. Адже розкол — ідейний, фінансовий, медійний - це і є політична боротьба. Не вулиця на вулицю, не район на район, а саме політика, конкуренція візій сучасного та майбутнього.

Ми наближаємося до часів, коли медіа перерозподілять поміж партіями та ідеологіями. Колись ми будемо знати, які журналісти на яку ідею працюють. Не тільки за гроші. Як в Америці: CNN — це демократи, Fox News — республіканці. Без олігархічних впливів на свободу слова.

Виграє Ахметов чи Зеленський — неважливо. Важливо те, що ми вступаємо в дуже цікавий період. Період смерті старих політичних божків.

Чому провал у Голландії нічим не загрожує - ВізіЯ інфо Референдум в Нідерландах як політичний вирок українській державності Банкова вже розсилає по всіх телеканалах темники про те, що результати... 07 квітня 2016 / Лідери
Ринок землі в Україні: ціни на га та кількість ділянок, що продаються Ринок землі в Україні. Липень 2021 р. Ринок землі в Україні тільки місяць тому запустили. Але ціни на га... 28 липня 2021 / Ринки
Винодельня Штутгарта: история, традиции, отзывы Винная Германия Именно здесь расположены виноградники, а традиции виноделия восходят... 02 квітня 2019 / Цікавий світ
Национальная Гвардия: расширение полномочий - Аваков строит вертикаль Зеленский передает власть Авакову? Верховная Рада Украины согласовала проект постановления о передаче... 09 квітня 2020 / Реформи
Погода