Зеленський писав новорічне вітання три дні

Ви вже в курсі: Володимир Зеленський своє вітання писав три дні!!! Ні, що воно трошки дебільне й непридатне до будь-якої суспільно-корисної праці, це ми знаємо. Але ж воно актором було, ролі якось запам'ятовувало, на сцені ж без суфлера виступало...

Новорічне вітання Президента України Володимира Зеленського

А справа не в акторській майстерності, а в тексті. І ще трошки в деградації особистості. Он, Янукович також був успішним прем'єром ще при Кучмі. Та й соратники Ющенка із подивом відзначали, що в 2006-07 роках з ним було легше працювати, ніж з Тимошенко й навіть Єхануровим.

А потім прийшла безмежна влада, до якої особа була психологічно не готова й перетворилася спершу на ворога для всіх українців, а потім і остаточно скотилася до стану овоча. Те саме відбувається і з Зеленським. Тільки регрес тут ще швидший, оскільки обтяжений наркоманією - Янукович хоч на наркоті не сидів. А решта - абсолютна копія.

А ще одна причина - текст і тематика. Воно йому просто не лізе в горлянку й у голову. Це нормально, коли мозок звичайної людини чинить спротив навалі чужорідної й непотрібної інформації, яку ні інтелектуально, ні психологічно ти не готовий сприймати.

Мені також колись виникла нагода освоїти далеку й чужу спеціальність, навіть на фахових конференціях виступав (кажуть, що не найгірше). Але це було абсолютно не моє, я ненавидів те, чим мав займатися, воно мені не лізло ні в голову, ні на язик. І, зрештою, покинув ці марні спроби й повернувся до нормального стилю праці, де все йшло, як по маслу.

А тут же маємо людину низькоінтелектуальну, доволі тупу й обмежену, обтяжену наркоманією й почуттям фальшивої величі. І йому доводиться розрорджуватися тезами на теми, які для нього абсолютно байдужі, нецікаві й навіть ворожі. Ну, не любить він насправді цю країну, не цінує її захисників, зневажає населення і власних виборців, не переживає за їхні проблемами. А мусить про це говорити - така класика жанру. 

І піти не хоче. Бо він же прийшов гроші загрібати (це була основна мотивація). І доки вони течуть рікою на офшорні й добре приховані рахунки, відходити він не стане. А ще власні амбіції втілювати. От лише втілення амбіцій буває різним.

У Порошенка й частково в Ющенка та Кучми - це були амбіції результату, досягнень. А в нього та Януковича амбіції на отримання почестей, вихвалянь аплодисментів. Ви що, дійсно думаєте, що він вірить у ту брехню про найкращі та найчисленніші дороги й велике будівництво?

Хоча... Трохи цього маніакального синдрому маленького наполєончика в нього є, це дуже сильно пре назовні. Але погано суміщається з тверезим розрахунках про відкати, розкрадання, виведення коштів. Майже все суцільна фальш, хіба трохи бахвальства. 

Тому все те, про що мусить говорити, йде через внутрішній спротив. І тепер - бінго! Він же навіть не напам'ять усе це повторював. Бачили його спрямовані в одну точку зіниці? Він три дні пробував прочитати ненависний текст з монітору телесуфлера!!! Ні, затримки, розтягнуті на три дні пов'язані не лише із словесним запором одного недоучки. Там гралися режисери, сценаристи, оператори і... наркологи. Він уже без допінгу не може.

А ліцо під час вітання мусить мати адекватний вираз: без набряків, нездорової міміки й пересмикувань, без хворобливого блиску в очах. І голос має не надто гнусавити. Думаю, що невідповідність цього першого ліца вимогам сценарного задуму забрала найбільшу частину часу. Та й таймінг точно ж планували не на 21 хвилину. Затягнутий час - це вже дегенеративізм. Але він і з нього весь час вивалювався, тому довелося дати зовсім неадекватний часовий формат.

А ще "гості", яких маринували три дні. Ви собі можете уявити подібне знущання й приниження? Не уявляю, скільки режисери на них верещали й вимагали радісних усмішок, але в кінцевому продукті виплив цілковитий провал.

Сумні, втомлені обличчя, занімілі руки з бокалами живчику. Діти взагалі не приховували знудження й поглядали на розкішний стіл, з якого заборонили хоч що небудь брати (підгодовували в перервах у сусідній залі бутербродами). Особливий прокол (а може помста людей, які монтували відзнятий матеріал) крупний план на нашу військову й ветеранку, яка ніби клубок в горлі проковтує, коли Зеленський говорить про "друзей-соседей с халадцом и выпивкой, которых он ждёт-с".

А загалом, це вітання не просто черговий ролик - це справжній діагноз . І Зеленському, і його владі. Якщо в звичайній медицині евтаназія є неприйнятною, то політична евтаназія в таких ситуаціях стає неодмінною й єдиним порятунком для держави. Бо ця влада вже спроможна тільки знищувати свою країну. І чим швидше вона відійде, тим менше буде жертв і втрат.

Українці насправді позбавлені будь-чких прав і свобод Нам треба розділитися, щоб стати громадянами Україна через 30 років після оголошення незалежності продовжує жити... 02 червня 2021 / Інститути
Путин выдвинул три условия, при выполнении которых он соглашается покинуть свой пост Путин выдвинул три условия ухода от власти Российский президент Владимир Путин выдвинул три условия, при выполнении... 25 листопада 2018 / Політика
Что произойдет с белоруссами после ухода Лукашенко? В Минске беспрерывно горит крематорий. Люди пропадают без вести Лукашенко тайно провозгласил себя президентом. Тайно — в смысле непублично,... 23 вересня 2020 / Політика
Кабмін здешевив газ для олігархів та здорожчив для людей Кабмін здешевив газ для олігархів Так, там вже олійник Кеrnel Андрія Веревського, Миронівський хлібопродукт... 18 січня 2022 / Економіка
Погода