ВизиЯ Точка зрения Политика Зеленський досі не розуміює, чим Україна відрізняється від Росії

Зеленський про українську мову в Україні

Зеленський заявив в інтерв'ю виданню Politico Europe, шо не збирається об'єднувати українців навколо української мови. ВІн навіть навів приклад Росії, де за його словам об'єнання наколо мови та релігії ні до чого доброго не привело. Дивний приклад і висновок.

Українську мову російська імперія, а згодом і СРСР, намагалися знищити протягом століть. Хронологію цих намагань можна подивитись у гуглі, кому цікаво.

Зеленський виступає проти укоаїнізації

Зеленський заявив, що в Україні може вільно функціонувати українська, російська, польська, угорська та інші мови.

Спробую вчергове пояснити людям, які або не розуміють, або свідомо розповсюджують нісенітниці про українську мову, яка за їхніми твердженями роз'єднує українців.

В Угорщині, Польщі, Німеччині, Франції і т.д. проживають громадяни цих країн різного етнічного походження, але розмовляють вони між собою, щоб зрозуміти один одного мовами країн у яких проживають.

Російська імперія, яка фактично захопила і була колонізатором не тільки України, а потім і СРСР у республіках насаджували насильно російську мову, щоб легще було керувати і управляти на окупованих територіях. І це нормально для колонізатора.

В Україні проживають громадяни різних національностей, але за звичкою вони між собою спілкуються мовою країни-колонізатора, а зараз країни-агресора.

А насправді, з вільним функціонуванням різних мов, мовою міжнаціонального спілкування в Україні має бути українська мова, як німецька у Німеччині, угорська в Угорщині, польська у Польщі, французька у Франції і т.д.

Тому, коли Зеленський говорить, що не буде об'єднувати українців навколо української мови, він буде продовжувати політику російської імперії та СРСР по знищеню української мови.