ВизиЯ Точка зрения Политика Блазень замість політиків - стратегічний вибір Зеленського

Вдалий популістський проект “Зеленський”

Politico пише про "блюзнірські" президентські вибори в Україні. Видання стверджує, що в атмосфері, коли більшість виборців втратили довіру до влади, з'явилась можливість для "темної конячки" - коміка Володимира Зеленського.

"Російськомовний кандидат з південного міста Кривий Ріг, Зеленський здається готовим зібрати голоси тих, хто розчарувався в ситуації в Україні та сумніваються, що корупцію буде подолано, якщо переможуть більш традиційні кандидати", - пише Politico.

Видання нагадує, що через 5 років після Революції Гідності 70% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, тому для багатьох з них підтримка Зеленського є способом "показати дулю корумпованому політичному істеблішменту країни".

Втім, веде далі Politico, є слабкі місця і в самого шоумена. Зокрема, йому закидають відсутність регіональної партійної структури, зв'язок з олігархом Ігорем Коломойським, а також те, що пов'язана з ним компанія все ще заробляє гроші в Росії.

Попри ці "особливості та недоліки", у Зеленського великі шанси на перемогу, як показують останні опитування.

"Результат українських виборів все ще неможливо передбачити, але певним є те, що кампанія не буде чистою. Порошенко та інші вдаватимуться до послуг тролів, ботів та брудних технологій для поліпшення іміджу в ЗМІ та атак на опонентів. Це буде боляче. Але також існує хороший шанс, що це неминуче гнітюче поливання брудом зрештою принесе користь Зеленському, якого багато людей в країні все ще вважають політичним повстанцем", - підсумовує Politico.
Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: