ВизиЯ Точка зрения Политика Вбивство Віталія Шишова: на території України діє білоруська ДРГ?

Вбивство Віталія Шишова: на території України діє білоруська ДРГ?

Білоруський диктатор Лукашенко остаточно збожеволів. Мало того, що він займається повітряним тероризмом, викрадає журналістів і вбиває своїх політичних опонентів усередині приватизованої ним країни, він всерйоз вважає, що може спокійно надсилати диверсантів до Києва і тут, в Україні, розправлятися з людьми, які не хочуть, як він, жити в русском мірє.

Віталій Шишов

Нагадаємо, вчора в Києві зник Віталій Шишов, глава “Білоруського дому”. Вранці він вийшов на пробіжку і зник. Ніхто з активістів не зреагував, всі обговорювали гонки на крутих машинках, які влаштували НАБУ та СБУ. Ось де було цікаво - з голлівудським розмахом і купою гарячого матеріалу для швидких новин.

А що стосується Віталія Шишова, - ну пропав якийсь білорус, і що з того? Загуляв з братушками, до коханки поїхав, чого тільки в житті не буває...

І ось сьогодні ранком стало відомо, що в Києво-Святошинському районі, біля н.п. Чайки, в 3 км від столиці, виявили повішеним Віталія Шишова, главу «Білоруського дому». Громадська організація активно допомагала білорусам, які втекли від диктаторського режиму Лукашенка і осіли в Україні.

Зважаючи на такі обставини, виникають серйозні питання. В СБУ ж повинні були розуміти, що якщо людина виступає проти перетворення Білорусі в Північну Корею, допомагає біженцям якщо не знайти другу Батьківщину, то, по хоча б убезпечити себе від тортур і кримінального переслідування, то він майже на 100% цікавий і для лукашенківських і путінських спецслужб. Але ніякого спостереження, охорони або попередження. Жодної реакції. Хоча всім відомо: Лукашенко — маніяк, він з перших днів свого президентства вбивав своїх конкурентів. Десятками вбивав.

Місце, де знайшли тіло Віталія Шишова

Читайте ВизиЯ на Google News

Однак СБУ Баканова цікавіше самому викрадати колишніх суддів просто тому, що вище керівництво країни сподівається вибити з них свідчення проти вже своїх опонентів. Тут не до виконання своїх прямих конституційних обов'язків.

Так, цілком ймовірно, що Віталія Шишова дістала Білоруська КДБ, або найняті ним люди. Те, що це КДБ, демонструє спосіб вбивства. Росіяни, до речі, звикли підривати машини, а не вішати людей в передмісті.

Однак головне питання полягає в тому, як відреагує Зеленський на терористичний акт, вчинений іншою державою на території нашої країни. За наказом людини, який незаконно перебуває при владі. І який, - а тому є всі підстави припустити, - безпосередньо не керує своїми спецслужбами. Гроші, ресурси, документи, оперативне управління давно переїхали до Москви.

А лейтенант Баканов, будучи нерозлучним другом Зеленського, знайде виправдання. Тому що його СБУ займається приблизно тими ж спецопераціями, що і КДБ Білорусі. Тільки меншими масштабами. Поки не зацементується інший, режим Зеленського.

А ми, громадяни, будемо чекати реакції Головнокомандувача. Подивимося, кого він звинуватить. Одного разу йому вистачило совісті прийти на суд і наказати посадити у в'язницю дитячого лікаря і волонтера, хоча він, як і екс-міністр Аваков, прекрасно знають, що вбивство Павла Шеремета замовив все той же Лукашенко.

Так що розправа над Віталієм Шишовим - це не перший випадок державного тероризму з боку режиму Лукашенка. Але перший випадок, коли Президент України буде змушений виступити з офіційною заявою. У тому числі щодо професійних дій структури, якою керує його особистий друг. Чекаємо-с.