Вбивство Хангошвілі: суддя підтвердив, що воно було схвалено президентом Росії

15 грудня 2021 року суддя Вищого суду Берліна Олаф Арнольді, під час оголошення вироку офіцеру ФСБ Вадиму Красікову, заявив, що вбивство Зелімхана Хангошвілі могло статися "тільки зі схвалення президента Росії".

Хангошвілі. Політичне вбивство в Берліні

Також, деякі ЗМІ припустили, що тут судять Росію  і навіть Володимира Путіна. Це омана: на лаві підсудних знаходиться лише засуджений

«Державні органи уряду Російської Федерації ухвалили рішення про ліквідацію Торніке (Зелімхана) Хангошвілі в Берліні», - сказав Арнольді, додавши, що Росія видала Красікову фальшиві документи, з якими він мав здійснити вбивство.

Також Арнольді назвав мотив убивства:

"Хангошвілі був убитий трьома пострілами з пістолета Glock сонячним серпневим днем ​​2019-го у помсту за свою роль у боротьбі на боці чеченських борців за свободу проти Москви в 2000-х роках"

«Хангошвілі відмовився від боротьби з Російською Федерацією багато років тому. Він не тримав у руках зброї з 2008 року», - уточнив Арнольді. - Це не було актом самооборони із боку Росії. ЦЕ БУЛО І Є НЕ ЩО IНШЕ, ЯК ДЕРЖАВНИЙ ТЕРРОРИЗМ».

За словами удді, вбивство Хангошвілі було "професійною операцією", яку неможливо провести без спільників у Берліні.

Арнольді також сказав, що надані українською владою фотографії з його весілля з українською дружиною, разом із порівнянням їхніх татуювань, поза сумнівом довели, що пред'явником фальшивих документів була людина, яку вони впізнали як агента служби безпеки ФСБ Росії.

Раніше прокурор Ніколаус Форшнер клопотав про встановлення "особливого ступеня провини" за акт «державного тероризму» і вимогав засудити до довічного ув'язнення Вадима Красікова. Такий вирок виключає дострокове звільнення у разі винесення обвинувального вироку. Суд задовольнив вимогу прокуратури.

Далі.

Берлінський суд визнав, що Росія займається державним тероризмом

Західні посольства Росії і раніше привертали увагу в зв'язку із загадковими смертями. Цього року молодого дипломата знайшли мертвим на одній із вулиць Берліна після того, як він упав з вікна на верхньому поверсі посольства.

Росія відмовилася провести розтин та репатріювала тіло. Загиблий виявився співробітником посольства на ім'я Кирило Жало, він - син начальника Управління захисту конституційного ладу ФСБ генерал-лейтенанта Олексія Жало. Саме це управління займалося позасудовими стратами. Кирило Жало було переведено з Відня до Берліна за два місяці до акту державного тероризму.

Сьогодні ж, після оголошення вироку, в МЗС Німеччини було викликано російського посла С.Нечаєва, якому повідомили, що двоє із  його посольства визнані "небажаними персонами" і мають покинути Німеччину. Про це заявила міністр закордонних справ Анналена Баєрбок.

За матеріалами https://www.reuters.com/

Без перехода к республиканской форме правления выборы в Украине невозможны Возможны ли выборы при вертикали власти? После эксклюзивного упразднения нынешней властной командой украинских... 16 вересня 2019 / Інститути
Белорусские протесты сильно ударили по правящей партии в Украине А ради чего мы должны поддерживать ватников в Беларуси? Белорусские протесты сильно ударили по правящей партии в Украине.... 10 серпня 2020 / Політика
Квантовый компьютер: описание, особенности - технологии Квантовое превосходство Китая Новый китайский квантовый компьютер смог перейти в фазу квантового... 08 грудня 2020 / Наука та технології
В Кріму началась спецоперация, но точной информации нет Что происходит в Крыму? В Крыму явно что-то происходит. По сообщениям местных жителей, в 7 утра... 07 серпня 2016 / Політика
Погода