ВизиЯ Точка зрения Политика Українські політзеки: в Харкові продовжуються “радянські суділища”

Українські політзеки за гратами

В Харкові продовжуються суди за декількома політичними справами, інформує голова Комітету визволення політв'язныв Тетяна Близнюк. Крім того, суддя, який веде засідання, відмовився оформлювати документи державною мовою, наполягаючи, що не визнає ні Україну, ні українські закони, а всі справи має вести "за радянськими законами". Також відомо, що донька цього судді - персональний адвокат сепаратиста й українофоба Михайла Добкіна.

На засіданні суду присутній громадський актив "Азову", постійно виникають перепалки з суддями й правоохоронцями.

"Засідання по апеляції на вирок Артему Дериглазову. - пише Тетяна Близнюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. - Суддя вийшов рішати вапрос щодо можливості проведення засідання в такой апстановкє. Конфлікт виник через вперте небажання судді вести засідання українською. Суддя Плетньов посилається на закон 1960 року, як підставу для ведення засідання мовою окупанта. Даний суддя відомий своім ватництвом, його дочка є адвокатом Добкіна".

"Суд по Дериглазову перенесено на 17 листопада 12:00По Каднічанському взагалі відклали невідомо на коли. Залишилося загадкою, чого його привозили. Але я рада, шо нарешті за багато років вдалося його побачити.

Нагадую, Дериглазов у неволі вже більше шости років, а Каднічанський - більше п'яти. Першого засудили до 15 років, а прокуратура хоче довічне, другого - до 10 років, і прокуратура теж невспокоюється.

Обидва - патріотівці, націоналісти, переслідувані режимом минулої вланди за свою приналежність до організації "Патріот України", організації, в якій була моя дочка з 15 років".