ВизиЯ Точка зрения Политика Пристайко офіційно: Україна збирається провести вибори на окупованому Донбасі

Україна проведе вибори в ОРДЛО восени цього року - Пристайко

Вибори в ЛДНР пройдуть восени 2020 року

Вибори в ОРДЛО проведуть паралельно з місцевими виборами на інших частинах України восени. Про це в інтерв'ю газеті Bild, переклад якого оприлюднений на сайті МЗС, повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

"В ідеалі ці вибори повинні бути проведені паралельно з місцевими виборами в Україні. Мені весь час доводиться нагадувати, що це будуть не загальнонаціональні вибори, а місцеві. Тому ніякі незаконні формування на сході України не можуть приймати в них участь. Тут мова йде про набагато менші адміністративні регіони по обидві лінії фронту і на всій території України ", - заявив Пристайко.

На питання про те, чи зможуть на цих маленьких територіях бути обраними представники "народних республік", Пристайко відповів, що добре відомо, хто по інший бік фронту буде висуватися на вибори.

"Але у людей було б найменше відчуття демократичного процесу, який відбувається паралельно на окупованих територіях і на вільних територіях, і це було б ідеальною можливістю для Росії вивести війська з нашого сходу", - заявив голова українського МЗС.

Нагадаємо, після саміту "нормандської четвірки" в Парижі президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що на наступній зустрічі буде обговорюватися проведення виборів на Донбасі.

Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: