ВизиЯ Точка зрения Политика Теракт у Лондоні: 7 людей стали жертвами атак терористів

Теракт в Лондоні: перші коментарі полліції

Щонайменше 7 людей стали жертвами атак терористів в Лондоні. Ще 48 постраждали. Лікарі оцінюють стан декількох постраждалих, як важкий.Напередодні ввечері на Лондонському мосту фургон на швидкості 80 км / год протаранив натовп, а потім невідомі напали з ножами на перехожих в жвавому районі "Боро маркет".

теракт в Лондоні

Ще один інцидент з холодною зброєю стався в районі Вокс-хол, проте поліція повідомляє, що ця подія не пов'язана з двома іншими терактами.

Трьох підозрюваних ліквідувала поліція. На всіх були муляжі поясів смертників. Відповідальність за теракт на себе поки ніхто не взяв.

"Я побачив хлопця, що лежав на підлозі, який був кілька разів заколот ножем, і там були люди, жінки, чоловіки""Я бачив, як один з нападників розмахував ножем. Він перевертав все, що попадалося йому на шляху. Я відразу ж втік".

В результаті спецоперації 12 осіб потрапили в руки поліції. Їх підозрюють в зв'язках з радикалами, які влаштували криваву атаку. Тим часом прем'єр Тереза ​​Мей провела екстрену нараду з силовими відомствами. Рівень терористичної загрози підвищили до критичного.

"Ми повинні переглянути стратегію боротьби з тероризмом і забезпечити здатність поліції і спецслужб покінчити з такими організаціями. Ми повинні рухатися далі разом, тому що тільки так можна протистояти терору ", - заявила прем'єр Вликої Британії.В лондонській поліції підтверджили, що хоча всі троє терористів мали при собі "пояси смертників", проте в них не було вибухівки. Очевидно, що нападники хотіли посіяти якомога більше паніки і розгубленості.

За словами представника Скотленд-Ярду, стрілянину по злочинцям вели вісім поліцейських. Вони зробили близько 50 пострілів по терористах, убивши всіх трьох. При стрільбі був випадково поранений один перехожий, його поранення, на щастя, не є тяжкими, зазначив представник поліції.

Фахівці стверджують, що 50 пострілів з боку поліцейських, які навчені вражати цілі з першого пострілу, - це вражаючий показник. Така інтенсивна стрілянина, мабуть, пояснюється тим, що поліцейські побоювалися, що поранені терористи приведуть в дію вибухівку.

Що стосується можливих організаторів або причетних до планування теракту, то представник поліції заявив, що влада не має свідчень про причетності терористів до пеної організації.