ВизиЯ Точка зрения Политика Зеленський влаштував судилище над захисником Маріуполя

Судилище над генералом Павловським

У понеділок буде вирішальний день в затяжному суді, який триває вже 7 днів. Так, рівно тиждень слідчі разом із суддею знущаються над бойовим генералом Павловським, якому обирають запобіжний захід. Просять утримання під вартою. Як і у інших фігурантів справи, які сидять під фантастичною сумою застави.

Генерал Павловський

Знаєте чим схожа ця справа зі «справою бронежилетів» генерала Марченко (яку до сих пір не закрито, хоча вона повністю розсипалася)? Військових судять за чітке виконання своїх обов'язків. Зі звинуваченням, які висмоктані з пальця. З домислами замість складу злочину. З думками замість експертиз. З дурницями і непрофесіоналізмом, які ручний суд підшиває у справу.

Загалом то, навіть якщо в справі був би якийсь сенс - це була б чисто господарська справа. На рівні замовник-виконавець. Де відповідальність - повернення грошей і штрафи. Нудна рутинна справа.

Хоча ось вони – катери. Їх можна помацати руками. Можна зазирнути у документацію, і здивуватися багатофункціональності. Можна навіть посперечатися про технічну сторону з фахівцями – як було б краще.

Але клоуни з цирку абсурду так не можуть. За допомогою політичних фокусів, практично не приховуючи маніпуляцій - вони перетворюють господарську справу на кримінальну. І те, що обвинувальний акт не можна читати без сміху тільки підсилює ефект. Бо вони окремо і наполегливо попереджають військових - терпіть і не сіпайтесь. Вони хочуть, щоб ми всі знали - вони можуть це зробити з будь-ким.

Раз ми не зрозуміли натяку зі справами Марченко, Рифа, Кузьменко та іншими - пора нагадати нам, хто в домі прокурор.

Щоб ми сиділи по щілинах. Тихо.

Але вони не вгадали. Ми прийдемо в понеділок під суд. Не тільки, щоб підтримати Павловського. А тому, що їх цирк абсурду набрид.

І ніхто не буде мовчки чекати своєї черги.