Розмова Путін-Байден: про що говорили, про що домовлялись

Зустріч Байден Путін по відеозв'язку розпочалася о 10.07. Розмова виявилася досить складною і, судячи з відсутності конкретики в американських ЗМІ, провальною.

Про що домовлились Путін і БайденПутіну не вдалося домовитися по Україні. На початку цього року американці переконали російського лідера не розпочинати повномасштабні воєнні дії проти Києва. Зараз же ймовірність розгортання бойових дій стрімко наближається до 100%.

Посольство США отримало спеціальну депешу, де детально викладено план евакуації американських дипломатів у разі початку повномасштабної війни. Такого не було навесні цього року, коли навколо українських кордонів було розгорнуто 120-тисячне російське угруповання. Наразі експерти говорять про 175-тисячну армію РФ. Без урахування тилових з'єднань.

Щодо розмови Путін Байден, Білий дім чітко заявив, що США підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. А також готовий надати будь-яку допомогу українській державі у разі критичної потреби.

Більш того, новий пакет санкцій, що блокує технологічний розвиток РФ, незабаром буде ухвалено Конгресом. Незалежно від того, чи вторгнеться Росія в Україну чи ні.

У свою чергу Володимир Путін скаржився, що Україна становить загрозу для Росії через її тісні військово-політичні зв'язки зі США та європейськими державами.

Ні слова про «державний переворот», «фашизм» та інші російські міфи. Все дуже відверто: Москву не влаштовує західний вектор української зовнішньої політики. Крім того, Білокам'яна хоче бачити «нейтральний» по відношенню до Європи уряд. Без жодних вступів України до Євросоюзу і НАТО.

У противному випадку, тобто якщо Україна продовжить орієнтуватися на західну цивілізацію, євроатлантичний світ у широкому сенсі, війна неминуча. Оскільки це «загрожує безпеці» Росії.

Путін пожалівся Байдену на Україну

Проблема в тому, що Байден під час розмови з Путіним уникав будь-яких згадок про перекидання американських військ в Україну. Хоча, зважаючи на все, на Білий дім уже тиснуть республіканці. Колишный помычник президента США з  нацбезпеки Джон Болтон заявив, що НАТО має розмістити свої підрозділи в Україні. На ротаційній основі, звичайно.

На його думку, тільки загроза прямого зіткнення з американською армією пригальмує російські експансіоністські устремління.

Але насправді США обмежаться фінансовою ізоляцією РФ. І то в крайньому випадку.

Більш того, офіційні особи з адміністрації Байдена впідкреслили, що поки не прийнято остаточного рішення, чи застосовувати нові санкції і коли. Все залежить від європейських партнерів, пов'язаних із Москвою великими економічними контрактами. Якщо європейських бюрократів вдасться вмовити, то нові санкції набудуть чинності.

Мабуть, Байден боїться припуститися помилки. Йому необхідно продемонструвати досить жорстку позицію, щоб не перетворитися на «хрому качку» та зберегти вплив на Конгрес. І в той же час уникнути радикальних дій: ніхто не знає, як відреагує російське управління. Адже йдеться не лише про безпеку України, а й про весь європейський континент.

Что такое нейтрино-ядерное рассеяние? - Визия инфо Доказано существование нейтрино Нейтрино - одна из фундаментальных частиц, составляющих Вселенную. 09 жовтня 2017 / Наука та технології
Арсен Аваков создает себе параллельную реальность - в противовес Порошенко Аваков уходит в политический отрыв Арсен Аваков, судя по своим последним апрельским тезисам, пошел в политический... 05 квітня 2018 / Політика
Протесты под Национальным банком Украины: что требуют Коломойский пытается сместить действующего Главу НБУ? Участники акции протеста под Национальным банком Украины, которые... 26 листопада 2019 / Економіка
Що таке фемінізм? Культурний феномен та ресентимент до чоловіків Що таке фемінізм? Культурний феномен та ресентимент до чоловіків Ще від часів Французької революції та декларації Олімпії де Гуж фемінізм... 19 січня 2022 / Дрес код
Погода