ВизиЯ Точка зрения Политика Схоже, росіяни намагаються захопити КБ Південне - експерт

Росіяни захоплюють КБ «Південне»?

У 2014 році СБУ розслідувала справу щодо укладання "Південного" банку контракту Кабінету Міністрів України та Уряду РФ. Чиновників КБ "Південне" підозрюють у виконанні зобов'язань за договором відповідно до постанови РНБО.

КБ Южное может перейти к россиянам

В результаті позов подала Росія, але керівництво КБ "Південне".

Це дуже схоже на кримінальне бездіяльність, яке може дорого коштувати Україні.

І тут присилають мені знайому посилання білоруським ЗМІ, де непрозоро натякають, що КБ  "Південне" не припиняє взаємодіяти з росіянами, а зараз проходить через Мінськ.

Виявляється КБ "Південне" підписало Генеральну угоду про науково-технічне співробітництво в галузі космосу разом з Національною академією наук Білорусі, яка безпосередньо підпорядкована Лукашенко Ну все слухається Бацке.

Цікаво, чи розуміє голова КБ "Південне" Дегтярьов, що все, чого торкається рука білоруських посередників, транзит, йде в Росію?

Як бути з тим, що він ще є частиною правління російського військового комітету (разом з нинішніми працівниками спецслужб РФ та секретарем закритих науково-дослідних інститутів) і, кажуть, регулярно відвідує Росію?

Звичайно, він (Дегтярьов) вміє грати власну гру. Як кажуть, бізнес вимагає. Але, є одне маленьке але.

Політичні заходи в Білорусі зараз питають про стратегічну співпрацю між нашими країнами в галузях, де використовуються технології подвійного використання (ВТС і космос - номер один).

Україна не визнала результатів виборів в Білорусі, а Росія навпаки підтримує Лукашенка.

Принаймні така діяльність з боку стратегічного підприємства - КБ "Південне" не може не зацікавити СБУ, розвідку та керівництво країни, яка має військовий конфлікт з Росією на Донбасі.