ВизиЯ Точка зрения Политика Патріоти на зарплату - це звичайний бізнес та велика політика

Ролики Бігуса, плівки Медведчука та націоналізм за зарплату

Політики поділяються на тих, хто робить вигляд, шо любить Україну і на тих, хто робить вигляд, шо любить Росію. Це сказали задовго до мене, але я згодна.

Це я себе сьогодні змусила послухати ролики Бігуса. На якомусь задрімала, то не відмотувала назад, бо що воно дасть.

Ролики Бігуса

І ще раз переконалася, шо у великій політиці не існує ніяких сепарів та патріотів. Там лише бізнес. Коли на якійсь там хвилині почула слова Медведчука, нібито Ірина Геращенко - націоналістка-бандерівка, то... він шо, дійсно так вважає? Якби вона була націоналісткою-бандерівкою, то вона хоч раз би там щось мказала у своїй годівничці проти тих, хто вчора мав амплуа любителя Росії та Януковича...

Ще оце про обміни. Там йдеться про те, шо Медведчук не був вагомою людиною для Путіна, навіть для сепарів він не особливо фігура, і необхідності в ньому взагалі не було, все бізнес.

Але тоді і бізнес можна було без нього робити. На мою думку, канторка нормально справляється як з торгівлею людями, тобто, обмінами полоненими, так і іншими бізнес-справами. Нашо їм був Медведчук...

Шо там ще могло вразити? Цинізм? Я вас умоляю. Пошкребіть реєстрового патріота, і ще не такий цинізм побачите.

Пам'ятаю історію про одного дядька, колись у фб-стрічці побачила. Сказали йому, шо в клубі на танцях його дочку неповнолітню домагаються. Він прибіг і побив там когось. Але ті хтось виявилася беркутами, і він сів, хоча нічого не зробив.

Колись Ірина Геращенко працювала разом із Віктором Медведчуком

А потім гонець від його партії на питання, коли його витягнуть, сказав йому: розумієш, партії зараз необхідні політв'язні.

Ми вже бачили, що найнезламніший патріот здатен дякувати Медведчуку і Рабіновичу, і це не викликає аж прямо ніяких великих емоцій.

Бо всі ми в глибині душі знаємо, що підсади вчорашнього ніщеброда, шо рішив стать активістом, на невеличку, але стабільну корупційну сему, дай можливість його дружині звикнути до спа і брендового шмаття, і не треба його навіть садити чи залякувати у подальшому.

А, ну ще там прозвучало у цих плівках Медведчука, шо Порошенко і до нього справлявся з обмінами, навіть витяг 1500 полонених самотужки, а Медведчук 1500 за всі подальші роки. Так от з цим теж проблема, бо списків цих петрових чи медведчукових тисяч ніхто не бачив.