Рейтинг Зеленського: диво-цифри та дива соціології

Сьогодні, 13 грудня, що символічно, КМІС оприлюднив результати свого соціологічного опитування, проведеного 3-11 грудня методом телефонного інтерв'ю 2000 респондентів.

КМІС опублікував рейтинг Зеленського. Чудо-цифри

Подивившись на ці результати, може скластись враження, що телефонували членам партії "Слуга народу", або сталося чудо.

Чудо - за марновірними та релігійними уявленнями - явище, нібито викликане надприродними силами, чаклунством, втручанням божої сили.(Великий тлумачний словник сучасної української мови, 2001 р.)

От таким явищем є 27,1% готових голосувати за Володимира Зеленського, серед тих, хто визначився.

Така чудо-цифра - це точно не втручання божої сили і навіть не надприродні сили його викликали. Скоріш схожа на чаклунство, можливо за яке добре заплатили. )

Президентський рейтинг на початок грудня 2021. За даними КМІСС

Ну не має жодних підстав для такого рейтингу Зеленського, адже ситуація у країні точно не покращилась. Хіба тарифи стали меншими, комунальні послуги зменшились чи можливо ціни на товари? У нас вже нема енергетичної кризи чи медичної кризи? І до речі, саме у цей час було загострення ситуації біля кордонів з Україною. Хіба що дзвінок Байдена Зеленського зміг підняти його рейтинг до таких висот.)

Рейтинг партій на грудень 2021 р. За даними КМІС

Існує така думка, що політтехнологи мають нести відповідальність за кандидатів, яких обирають у владу, бо політтехнологи придумають різні технології, які ніби змушують людей так голосувати. Але, тепер вже точно соціологи, правда не всі, як і не всі політтехнологи, впевнено посідають перше місце відповідальності за обман людей, бо роблять вони цей обман відкрито і публічно, ще й рекламують.

Зрозуміло, що офіс президента через такі цифри, за допомогою "чудо-соціології", намагається переконати саме Зеленського у його популярності, бо і ті, хто замовляє і оплачує, і ті, хто публікує такі результати, прекрасно знають їхню невідповідність реальній ситуації.

Приезд Гитлера в Москву: история, фото, встреча 1935: дружественный визит Гитлера в СССР Все сведения об этом визите, все фотографии, кинопленки, газеты, повествующие... 16 жовтня 2017 / Цікавий світ
Украина: война с Россией. Порошенко говорил в ООН о российской агрессии Порошенко: Россия множит человеческие трагедии Речь Президента Украины на Генеральной Ассамблее ООН вызвала горькую... 27 вересня 2018 / Політика
ДНР и ЛНР: история и политическая альтернатива Украине Убийство Захарченко и будущее “государственности” ДНР Украине следует смириться с «государственностью» так называемых... 01 вересня 2018 / Політика
Строительство Nord Stream 2: политические риски и решение Nord Stream 2 все-таки достроят В Германии прекрасно понимают политические риски, которые возникают... 28 березня 2018 / Економіка
Погода