ВизиЯ Точка зрения Политика Влада знову звинувачує націоналістів у державній зраді

Порошенко: Нацкорпус - це російські тітушки

Після протестів «Національного корпусу» у Києві та Черкасах прихильники президента Петра Порошенка стверджують, що «Національний корпус» - це «російська тітушня»; а також – приватна армія міністра внутрішніх справ Арсена Авакаова. Про це у Фейсбуці пише політолог Михайло Басараб.

«Перший меседж виглядає як гарячкова маячня. Тут вкотре кажемо «дякую» кураторам порохоботів, які марґіналізують дискурс про реальну російську агентуру. Бо ліплять цю лейбу усім, хто проти Порошенка. Стосовно другого меседжу у мене є запитання одне. Навіть якщо б це було правдою. А чого на Банковій вирішили, що твердження про те, що Нацкорпус - це Аваков, має викликати співчуття до Порошенка і Свинарчука?» - пише Басараб.

Нагадаємо, в Черкасах поліція спровокувала бійку з представниками "Національного Корпусу", після чого пропрезидентська БПП звинуватила партію та її лідера Андрія Білецького у державній зраді.

Також нагадаємо, що за даними Комітета визволення політв'язнів, в Україні а грати відправлено більш ніж 3000 добробатів, деяких звинувачують в крадіжці курки, м'яса чи авто для перевезення поранених в 2014 році.

Батальон "Айдар" було повністю знищено після того, як він намагався призупинити контрабандну торгівлю лісом та вугіллям. Торгівлю з російськими окупантами ведуть люди з кола близьких друзів Петра Порошенка. Крім того, батальон "Донбас" також був звинувачений в бездіяльності та здачі українських територій. Значна частина тих, хто залишився живим після боїв 2014-2015 років, також засуджені за дивними статтями.

Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: