ВизиЯ Точка зрения Политика Польща, Україна та Литва підписали угоду про створення Люблінського трикутника

Польща, Україна та Литва відновлюють Річ Посполиту?

Україна, Польща і Литва створили "трикутник". Центральноєвропейські країни вирішили співпрацювати в новому форматі, який назвали "Люблінський трикутник".

Україна, Польща і Литва на зустрічі у вівторок, 28 липня, в Любліні створили новий формат, який назвали "Люблінський трикутник", пише Європейська правда.

Польща, Україна та Литва домовлились про відновлення Річі Посполитої

"Сьогодні ми створюємо "Люблінський трикутник", формат, який стане важливим елементом розвитку і зміцнення Центральної Європи, але також зміцнення України як повноправного члена європейської та євроатлантичної родини", - сказав глава МЗС України Дмитро Кулеба.

За його словами, співпраця трьох країн не обмежиться питаннями оборони, такими як створення спільної бригади ЛитПолУкрбриг. Перш за все мова йде про посилення економічного співробітництва, торгівлі і туризму.

"Трикутник зосередиться на поглибленні взаємодії між нашими країнами, але ми також бачимо велику перспективу в тому, щоб він став інструментом для залучення тих країн, які потребують більш тісних контактів із Заходом, із загальноєвропейськими структурами, і ми з колегами допомагати нашим друзям і нашим сусідам активніше взаємодіяти в цій сфері", - додав Кулеба.

Він подякував Польщі та Литві за підтримку України на шляху до членства в Євросоюзі і НАТО і в реалізації реформ.

Автор: Вера Бойченко
Дата:
Поделиться с друзьями: