Політичні персонажі 2021 року: звабливий, поганий, злий

У The Guardian днями вийшла передноворічна колонка про політиків 2021 року, яка представляла їх персонажами комедії дель арте. Стаття називається "Opinion: Nothing like a dame: Trump tops 2021's cast of clowns and baddies Simon Tisdall".

Злий клоун Трамп

Роль Дами, наприклад, відведена тут Трампу (з його хвальбами та хвастощами, як зазначає автор). Трамп дотепер серйозно переконаний, що переміг на виборах 2020 року, і часто повторює, що вважає Путіна крутим.

Роль Клоуна віддали ультраправому кандидату на пост президента Франції Еріку Земуру. Він переміг багатьох політиків. Інші претенденти - Армін Лашет та Борис Джонсон, за смішні висловлювання та поведінку. Ну і такий злісний клоун – президент Ірану Раїсі, з його розмовами про ядерну бомбу.

Гарні Хлопчики - Байден та Макрон.

Хороші хлопці Байден та Макрон

Добра фея - Меркель, яка керує сонним ЄС; і на зміну якої прийшли злі феї – фон дер Ляйн, наприклад.

Добра фея Меркель

На роль Злодія є кілька претендентів, але головний – Лукашенко. Він навіть став автором постановки злісної пародії на виставу «Діти у лісі», з використанням безпорадних біженців.

Путін та Лукашенко

Інші претенденти - Орбан та лідер КНР Сі. Орбан тут порівнюється зі лиходієм, який вкрав Різдво, намагаючись скасувати демократію. Ну а Сі розглядається як головний лиходій у перспективі наступного 2022 року.

Орбан проти європейської демократії та лібералізму

Путіна тут потролили. Йому відведено роль (у ті моменти, коли він не загрожує вторгнутися в Україну) Робін Гуду навпаки – коли він краде у бідняків, щоб збагатити своїх олігархів.

А хто вам став персонажем року?

І кого виведете персонажем наступного 2022-го?

Автор:

Дата: 27 грудня 2021

Переслати друзям:

В штабе АТО рассказали, как идут бои вблизи Авдеевки Авдеевка: по городу бьют танки и тяжелые минометы 2 марта Авдеевкка вновь подверглась обстрелам со стороны российско-оккупационных... 02 березня 2017 / Політика
Образцы вооружения террористов на Донбассе: описание Российское оружие на Донбассе - фоторепортаж В данном посте будут продемонстрированы довольно редкие образцы вооружения... 13 листопада 2020 / Країни
Назначение Саакашвили: вероятно, сегодня, 24 апреля Саакашвили на смотринах: назначить нельзя провалить Возможно, сегодня, 24 апреля, Верховная Рада назначит Михеила Саакашвили... 24 квітня 2020 / Реформи
Что делать, если будет выбор между Бойко и Порошенко? Избирательная кампания началась Могу всех поздравить. Президентская кампания плотно села на медийные... 08 червня 2018 / Політика
Погода