ВизиЯ Точка зрения Политика Под Мариуполем идет бой. Россияне задействовали танки

Под Мариуполем идет бой

По сообщениям очевидцев, под Мариуполем идет серьезный бой. Российско-террористические войска задействовали танки, тяжелую артиллерию, активно работают "ГРАДы".

Активисты группы "Повернись живим" на своей странице в Facebook сообщают:

На даний момент ворог інтенсивно продовжує обстріл наших передових позицій з крупнокаліберних мінометів та ствольної артилерії. Є підтвердження, що біля 12:00 терористи застосував реактивні системи залпового вогню «Град». Обстріли настільки потужні, що відлуння розривів чутно в самому Маріуполі, куди вже приїжджають перші карети швидкої допомоги.З нашого боку є поранені, але чекаємо на підтвердження інформації від наших силовиків. Тим часом по інформації місцевого населення з окупованої території, через адміністративний кордон з Росії сьогодні заїхало більше 15-ти вантажівок з боєприпасами.

Эту же информацию подтверждает Центр волонтерів "People's Project":

Окупанти просто зараз валять по українським морпіхам з усього, що є. Наші хлопці достойно відповідають. За попередніми даними, повністю винищили ворожий опорний пункт разом із терористами.Ворог посилює артобстріл і переніс вогонь на вже колишні власні позиції. У зону бою сунуть ворожі танки. Якщо раніше російські танки ховалися у темряві ночі, то зараз лише перша дня. Морпіхи готуються гаряче привітати ворожу "броню".Ситуація міняється щохвилини - будемо тримати вас в курсі. Віримо нашій Армії.Отримали уточнення з передової, що по нашим захисникам працює все - і "Гради", і танки, і 122-152мм артилерія, і міномети. Щонайменше дев'ять наших хлопців отримали поранення. Щодо втрат інформація уточнюється.