Підсумки перемовин Байдена та Путіна

Підсумок перемовин між Байденом та Путіним — виїзд Зеленського на відпочинок до Карпат. Аж на чотири дні. Як заявив президент України, «право маю».

Зеленський виклав в інстаграм фото зі спортзали, чи виклав незадоволення українців

При цьому його не бентежить, що Байден зателефонує йому 9 грудня, а сам дзвінок Білий дім відкладав двічі. Такого ще не було за вісім років російсько-української війни.

Коли починаєш говорити з фанатами "95 кварталу", вони не слухають, матюкаються і просто тікають відповіді. Маленький хлопчик теж тікає. Далі від війни, від нав'язливих дзвінків «великих дядьків» та державних проблем.

Перемовини Путін-Байден із тріском провалилися. Кремлівському вождеві не вдалося переконати світову спільноту в тому, що Україна не дотримується Мінська-2 та інших міжнародних зобов'язань. Байден же поговорив із порожнечею: Москва невблаганна у своєму прагненні не лише відтворити СРСР, як уже встигла заявити прес-секретар американської адміністрації Джейн Псакі, а й загалом Російську імперію у межах 1913 року.

Ви думаєте, що це не так? Але саме ідею «геополітичної катастрофи» висловив Євгеній Примаков ще в середині 90-х. З того часу Москва неухильно реалізує політику «відновлення російських кордонів».

ЗМІ опублікували супутникові знімки розташування російських військ біля українських кордонів

У подібній логіці дії США та Європи цілком очевидні. Цивілізований світ не хоче великої війни. Вони хочуть принаймні співіснувати. Тому ведуть нескінченні переговори з Путіним. Але одночасно  спільно вирішують проблеми на випадок чергової катастрофи: вибудовують незалежний від Кремля енергоринок, переходять на нові технології, блокують технологічний розвиток путінського режиму, а також передислокують найбільш підготовлені підрозділи, підвищуючи власну військову мобільність.

Інакше кажучи, цивілізований світ, хоче він того чи ні, готується до можливої ​​«повномасштабної війни». Всі чудово розуміють, - якщо спалахне, то не тільки в Україні. Включно з усіма замороженими конфліктами на європейському континенті. Які свого часу "заморозила" вся та же Росія.

Але Зеленського нічого не турбує. Він втомився від президентства та критичної неможливості відновити милий йому серцю УРСР. Тому й біжить у Карпатські гори. Він просто не виносить фізичної реальності за межами особистого комфорту в стилі «95 квартал». Соціофобія, яка обертається навколо ненависті до країни, президентом якої він є.

У цій ситуації шкода лише Байдена. З ким говорити американцям, європейцям та іншим нормальним людям? Єрмак, Татаров, хто там ще...

Україна геополітично потрібна. Як своєрідний кордон між цивілізованим Заходом та середньовічною дикістю з невідомими перспективами на майбутнє.

Державу Україна ніхто "кидати" не збирається. Біда тільки в тому, що розмовляти в Києві нема з ким.

А народ, що по кухнях обговорює чергову зраду, мовчить.

Справді, розмовляти нема з ким.

Офіс Президента намагається перехопити зовнішньополітичну ініціативу у МЗС Зеленський посилює зовнішню політику і не тільки Призначення Андрія Сибіги означає послаблення МЗС та зовнішньополітичний... 01 червня 2021 / Лідери
Путин и Эрдоган обсудили план создания зон деэскалации в Сирии О чем договорились Эрдоган и Путин Президент Турции Эрдоган в среду обсудил с президентом России Владимиром... 04 травня 2017 / Політика
СБУ разоблачила подготовку ФСБ РФ целого ряда терактов против херсонских активистов СБУ: Россия заказывала теракты против херсонских активистов Сотрудники контрразведки Службы безопасности Украины разоблачили... 16 листопада 2018 / Політика
Что такое терроризм? И при чем тут революция? Испуганные властью Понятием «терроризм» мы обязаны англичанам, которые канонизировали... 16 квітня 2018 / Інститути
Погода