Операція “Вагнергейт” Володимира Зеленського

Він прийшов на брехні і добрався до екватора президентського терміна теж на брехні. І ця брехня буде супроводжувати його все життя — до кінця псевдополітичної кар’єри.

Зеленський дав інтерв'ю Мосійчук

Зеленський визнав, що власноруч “злив” інформацію про захоплення “вагнеровців” Лукашенко, а той вже передав всі необхідні дані своєму колезі Владіміру Путіну. Деталі інфи виходили від Андрія Ємака, котрого і так звинувачували в державній зраді.

Тепер після злошасного інтерв’ю телеканалу Коломойського-Медведчука “1+1” стало очевидним, що Україною правлять не просто державні зрадники, а група колаборантів, метою яких є технологічне знищення української державності. Нагадаємо Оман, зустріч з Патрушевим, здачу українських територій, нелегітимні вибори Верховної Ради, блокування Конституційного Суду, платформу примирення імені Сергія Совохо, атаку на закон про мову, перепідпорядкування собі судової системи, знищення кабміну і переведення оперативного управління країною в структури РНБО, а також запровадження останнім позасудової та позаправової практики санкційного тиску на опонентів, за списком далі.

Іншими словами, ми маємо справу з інституційною експансію Російської Федерації, яка зрозуміла, що територію України вона контролювати не зможе, але отримати в васальну залежність політичну систему сусідньої держави цілком здатна. Особливо якщо цією країною керують — інше слово підібрати складно — люди без відчуття власної національності, гідності та громадянської позиції. Російський ментальний наратив “какая разніца” виник не з космосу: для РФ існування “держави” та “народу” завжди було констатацією факту існування паралельних світів, які ніколи не перетинаються. Тут те ж саме. Але в той же час Зеленський дивиться на Путіна як на свого конституційного гуру, вибудовуючи власний персоналістський режим за кремлівськими лекалами.

В цьому відношенні те, що ляпнув Зеленський про “вагнерівців”, - ще півбіди. Як і визнання їм державної зради. Він же прекрасно розуміє, що ніхто ніякої процедури імпічменту не запустить — монобільшість заблокує будь-які прояви здорового глузду. Так що Володимир Олександрович перебуває в повній політичній безпечці. Ну, поговорять “порохоботи”, хтось покричить, полається і... через тиждень-другий забудуть. Державна зрада — це ж не город забрати, на вулиці ніхто не вийде, Майдану не зорганізує.

Навіть за поганим сценарієм під рукою завжди знайдеться Аваков, який намалює і вбивство “вагнерівців”, і державну зраду з боку опозиціонерів, а заодно припишіть їм спробу державного перевороту. Зеленський же казав: держава — це прокуратура і МВС, якщо хто забув.

Інша справа — це підтримка людей. В ОП також прекрасно розуміють, що 28% Слуг Народу на парламентських виборах і 60% на другому турі президентських, за останніми соціологічними опитуваннями, — це майже тотальна довіра населення і, головне, свобода дій. Підтримка у Зеленського насправді вища, ніж в 2019 році. І ніяка зрада, беззаконня, диктаторські та наполеоновські замашки не скинуть його з президентського поста. Бо народ в нього вірить. Як в бога. І відноситься так само, відповідним чином. В Україні опозиція, раціональність і здоровий глузд на маргінесі.

Питання лише в одному: чому зараз? Та все просто — скоро перемовини з Байденом, а питання по “вагнерівцям” в Вашингтоні поставлять жорстко, адже президент України зірвав широкомасштабну спецоперацію, де були задіяні США і Туреччина. Два роки роботи коту під хвіст.

Другий момент — стримувати Belingcat можна було деякий час, але не вічно. Тому не виключаємо варіант, за яким Зеленський цілеспрямовано говорив Мосійчук-Скобєєвой про особливості зриву спецоперації проти “вагнерівців”. В Україні тему “закриють” максимум через 2 тижні, а от у американців не буде х-файлів для шантажу благородних донів з Кривого Рогу. Що означає конфронтацію з Білим Домом і більше лояльне ставлення до Москви.

А, може, Зеленському не хочеться розпускати Верховну Раду, на чому наполягають американці, добиваючись самоліквідації монобільшості. Зеленському, Коломойському, Єрмаку, Тищенку, іншим і без перевиборів комфортно.

Тому не виключаємо, що перед нами “багатоходівочка” з метою зірватися з гачка клятого Держдепу.

Нам нужєн мір. Зеленський від цієї ідеї ніколи не відмовиться.

Ученые объяснили, почему темные полосы на Марсе являются признаками воды Ученые все еще надеются найти марсианскую воду Новое исследование марсианской пустыни показало, что темные полосы... 22 листопада 2017 / Наука та технології
Долговечность и насыщенность - лак для ногтей Хороший лак для ногтей Хороший лак для ногтей должен быть упругим, блестящим, не скалываться... 08 травня 2019 / Дрес код
Блокада угля из Донбасса закончится в течение 10 дней - политолог Карасев: блокаду ОРДЛО снимут через 10 дней Блокада угля из Донбасса закончится в течение 10 дней, так как у власти... 09 березня 2017 / Лідери
Пенсионная реформа: экономической целесообразности перечислять что-либо в ПФ нет В ожидании коллапса пенсионной системы Пенсионная реформа, к принятию которой призывает премьер-министр... 14 липня 2017 / Реформи
Погода