ВизиЯ Точка зрения Политика Україна визволяється від пропаганди та зовнішніх впливів, і тому її слід поважати

Московський блогер: як можна не поважати Україну?

Більшовики промивали мізки українцям десятки років. Потім був розвал і це червоні злодії знову біля керма країни, ы початли з потроєною силою грабувати, принижувати і тиснути свій народ, намагаючись перетворити його в покірну, безвольну обслугу своєї влади. Не вийшло! Трапився Майдан і народ скинув їх в пекло, а заодно і скинув з себе всю цю радянську муть.

Олександр ТверскойВідразу ж у країни захоплюють величезний шматок території. Ефекту карткового будиночка не сталося. Будиночок-то не з карт, а зі сталі. Країна вистояла. Про це пише блогер Олександр Тверськой.

Слідом за анексією почалося військове вторгнення. Фактично без армії, з ослабленою економікою, не встигнувши зітхнути після важкої революції, країна не здалася, народ не опустив руки, а почав битися. Згуртувалися, підняли голови і дали відсіч. До Києва жоден окупант навіть і близько не наблизився. Четвертий рік триває війна. Це постійні людські втрати, непідйомне горе і стресова ситуація в суспільстві. Не здаються, дивляться вперед, розвиваються - сповнені надій і планів.

Якась божевільна лавина пропаганди, провокацій, підкупів обрушується на Україну з боку Росії. А суспільство знову не розколюється, ще більше згуртовується, ще сильніше починає цінувати себе і свою країну, видавлюючи всіхх гадів, провокаторів і зрадників.

Цей народ фактично за кілька років пережив Голодомор, табори, репресії, національні чистки та загрозу повного винищення всього українського, як такого - від мови до культури. І не зламався. І не зневірився в себе. І не озлобився на весь світ, а гідно продовжив Жити.

Що говорити про сьогоднішній день? Народ, який пережив таке, вже нічим не візьмеш. І виграє цю війну, і поверне собі свої землі і назавжди розпрощається зі своїм головним, єдиним, вічним ворогом - Росією.

Я до чого? Вже говорив і повторю знову. Як можна не поважати цю країну? Як можна сьогодні не бути її боці? Саме тому питання ставлення до України і погляд на російсько-український конфлікт для мене сьогодні є головним маркером людської порядності та адекватності.

Автор: Олександр Тверской
Дата:
Поделиться с друзьями: