ВизиЯ Точка зрения Политика Підконтрольний Слузі Народу парламент навіть не думає реагувати на катастрофу в Ірані

Іранський катафалк “Слуг народу”

Йшла трея доба після катастрофи пасажирського лайнера МАУ в Ірані, а Парламент в парламентсько-президентській державі взагалі не вважає за потрібне реагувати.

Загибель українських громадян, збитий ракетою російського виробництва український літак, репутаційні втрати перед західними союзниками – для «слуг» це не причина перервати святкову відпустку і зібрати бодай екстрені засідання профільних комітетів нацбезпеки та закордонних справ, не кажучи вже про повноцінне екстрене засідання Верховної Ради.

Зеленський зайняв позицію Ірану та Росії щодо причин збиття українського літака

Комітет закордонних справ, який чомусь досі очолює любитель повій Богдан Яременко, збереться на планове засідання в закритому режимі тільки в понеділок, коли його рішення вже не матимуть значення для розслідування катастрофи. Комітет нацбезпеки взагалі не планує збиратися ні цього, ні наступного тижня.

Ви можете уявити подібну профнепридатність попереднього скликання в подібній ситуації? Рік тому Верховна Рада зібралась всього за кілька годин після атаки на українські кораблі в Керченській протоці для ухвалення рішень.

Однак Зеленський та його монобілшість бояться визнати причину трагедії і вимагає від урядів США, Канади та Великобританії доказів ракетної атаки на рейс МАУ. Український президент зайняв позицію Ірану і РФ, а не країн Заходу, які зацікавлені у встановленні істини через загибель своїх громадян.

Непокоїть, що позиція Зеленського підриває довіру до України наших ключових союзників, що в подальшому може призвести до втрати підтримки в протистоянні російській агресії. І цим людям українці довірили управління державою під час російської агресії…