Ігор Мосійчук звинувачує депутатів СН у вбивствах на Майдані

Всі бачили, як вчора президент Зеленський покладав квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні? Як Арахамія і Ірина Верещук в ефірі ток-шоу «Право на владу» співчували та обіцяли адвокату родин Героїв Небесної сотні Євгенії Закревській? - запитує колишній нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук у своєму твіттер-каналі.

Один із підозрюваних у причетності до вбивства одного з Героїв Небесної сотні є на зараз народним депутатом від «Слуги Народу».

Знайомтеся, народний депутат від «Слуги Народу» по 156 в/о (Сарненський, Костопільський, Березнівський р-ни Рівненської обл) Сергій Литвиненко! До обрання народним депутатом Литвиненко працював директором підприємства «Зірненський спиртовий завод» (Березнівський район Рівненщини, село Зірне). Останні десять років Литвиненко працював в одному з найкорумпованіших та криміналізованих ДП «Укрспирт», і не даремно адже входить до групи кримінального авторитета «Чеби» ( Олексія Чеботарьова ), який в свою чергу, як відомо, в часи Майдана фінансував та організовував так званих «тітушок». Зокрема слідством встановлено, що група «Чеби» фінансувала вже засудженого в справах Майдана гр. Крисіна та групу, яка здійснювала безпосереднє викрадення Героя Небесної сотні Юрія Вербицького та громадського активіста Ігоря Луценка.

Судові слухання саме по цій справі викрадення Вербицького та Луценка і подальшого катування та вбивства Вербицького зараз відбуваються в Бориспільському суді. І саме в матеріалах цієї справи безпосередньо фігурує нардеп від «Слуги Народу» Сергій Литвиненко!

Так от права рука «Чеби» Чеботарьова такий собі Щинкін безпосередньо в часі викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка, їхнього катування та вбивства Вербицького 24 (!!!) рази телефоном спілкувався з Сергієм Литвиненком і, водночас, паралельно з організатором цього злочину Зубрицьким!

Для того, щоб перевірити правдивість моїх слів Арахамії, як і будь-кому іншому не потрібно ритись у архівах, а просто варто поїхати до Бориспільського суду і ознайомитися з матеріалами судової справи, фотокопію сторінок якої я публікую.

У фракції «Слуга Народу», окрім ґвалтівника Іванісова, Рівненську область представляє фігурант справи про вбивство Героя Небесної сотні Сергій Литвиненко. Збирав цю компашку перезашварених мажоритарників до парламенту народний депутат від «Слуги Народу» Дмитро Соломчук і, як кажуть в середині правлячої фракції монобільшості, з кожного отримав по 300 000$.

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з родичами Героїв Небесної Сотні заявив, що зробить усе для отримання конкретних результатів розслідування справ про вбивства активістів Революції Гідності, і в тому числі, на законодавчому рівні.

Враховуючи це, вимагаємо від президента Зеленського негайно відреагувати на перебування фігуранта однієї зі справ Майдану Сергія Литвиненка в його фракції "Слуга Народу", адже, можливо, саме цей факт завадив минулого пленарного тиждня законодавчо врегулювати і практично паралізував подальше досудове розслідування всіх справ Майдану!!!

Венгрия начала требовать открытия миссии ОБСЕ на Закарпатье Венгрия продолжает шантажировать Украину Венгрия начала требовать открытия миссии ОБСЕ на Закарпатье, поскольку... 09 лютого 2018 / Лідери
Коррупционные скандалы в Офисе Зеленского: в чьих интересах действует Гео Лерос? Лерос атакует Ермака и Зеленского Гео Лерос снова накинулся с обвинениями в адрес Ермака и ближайшего... 03 червня 2020 / Політика
Диджитализация или цифровая демократия? Реалии украинской политики Границы цифровой демократии CoviD-19 спровоцировал переход к цифровому обществу Демократия и политические... 04 березня 2021 / Інститути
Про непарламентські партії, які хочуть перемогти на виборах Про рейтинги, розваги та сумне Найбільш цікаві речі відбуваються з рейтингами партій, що знаходяться... 12 липня 2021 / Політика
Погода