ВизиЯ Точка зрения Политика Як Арсен Аваков обслуговує різнобічні інтереси Кернеса

Аваков на службі у Кернеса

Я ось добре пам'ятаю сонячний день в кінці лютого 14-го, коли тисячі харків'ян вийшли під Палац Спорту, в якому якраз проходила сепарська тусовка на замовлення ФСБ, в сенсі, з'їзд депутатів Південного Сходу.

Віктор Федорович, який втік напередодні з Києва, був настільки впевнений у своїй легітимності, що навіть зассал взяти участь в настільки презентабельному заході.Десь близько 11 оголосили про те, що головою ВР, а значить і т.в.о. Президента став Олександр Турчинов, а міністром внутрішніх справ - харків'янин Арсен Аваков! Ця новина була сприйнята багатьма з натхненням! Ну ось! Нарешті! Зараз Кернесу і Добкіну згадають все! Арсен вже точно не буде панькатися з цими товаришами!

Минуло трохи більше 3-х років. 21 червня 2017 року поліція спільно з муніципальною охороною імені Кернеса захищала вхід до міськради ... від депутатів цього самого міськради! Душевно і дружно! Рука об руку! Пліч-о-пліч! З почуттям, тактом, розстановкою ... і застосуванням грубої фізичної сили. Командували "охранкою" співробітники поліції в штатському.

Ми подали заяву про вчинення злочину за статтею 351 "Перешкоджання депутатської діяльності". Адже якщо депутата міськради не пускають для участь в сесії міськради, як це ще назвати ???

Купа свідків, камер, журналістів. Десятки гігабайт відео. Сотні фотознімків.

Але в Шевченківському відділі Національної поліції порахували, що нічого вносити в ЄРДР не потрібно. І передали заяву ... дільничному !!!

Нехай між примиреннями сусідів по комунальній квартирі і розбірками з пацанами, регулярно п'ють пиво на дитячому майданчику, заскочить до міськради і відбере пояснення у Кернеса)

Ось вона. Робота реформованої поліції на батьківщині глави МВС. Служити і захищати. Служити Кернесу. Захищати тітушек.

Мент-ватник Харьков

До речі. Зверніть увагу на це фото. На передньому плані стоїть хлопчина в бейсболці з поліцейської зірочкою. На футболці - шеврон. Шеврон ... і емблема Лакост. Ну це ж Харків, чого Ви хочете ???