Антисеміт Рабінович

Колись давно, мабуть, наприкінці 90-х, відомий нині прихильник Путіна Вадим Рабинович організував прес-конференцію на тему антисемітизму в Україні. Не скажу, що така тематика була на першому місці серед моїх інтересів, але не на останньому. Я сходив на ту пресуху. Рабинович в якості доказів показав фото з якогось паркану , де була зображена зірки Давида на шибениці. А також процитував абзац із якоїсь маргінальної газетки, в якому євреї згадувалися в негативному світлі. Оце і все.

Ще він привів якогось мусульманського священника, який розповів про те, що влада обіцяла побудувати мечеть, але не зробила цього.

Антисемітизм в Україні

Чесно кажучи з того часу мені вже остобридло читати, які українці особливі антисеміти і нацисти. Щоб розвіяти спекуляції наголошу: шибениця із зіркою Давида - факт ганебний. Але на парканах, як і в маргінальних газетка,можна знайти все, щ завгодно - від юдофобії до прославляння комунізму і україноненависництва. Так само можна знайти священника будь-якої конфесії, який буде незадоволений діями влади.

Я все це веду до того, що сьогодні той же Рабинович у Парижі бере участь у круглому столі, який організовує тамтешня сенаторка Наталі Гуле. Він присвячений зростанню антисемітизму в Україні. Певне, це якась політична путінська щльондра. Бо хто ж іще разом з Рабиновичем може організовувати таку дурню? Про це написав на "Детекторі медіа" Дмитро Золотухін

У Європі дуже нетерпимо ставляться до нацизму і антисемітизму. Це, звісно, добре. Але з іншого боку, їм можна підсунути відверту локшину на вуха, чим нині Рабинович, котрий не так давно разом з Медведчуком їздив вилизувати Путіна.

Довірливі європейці, чия довіра часто підживлюється газпромівським баблом, ведуться на цю локшину.Кілька місяців тому британська The Guardian опублікувала статтю, як було продекларовано, про нацизм в Європі, але приклади були наведені винятково з України. Два приклади. Одни з них "Азов". А другий якась організація, про яку ні до того, ні після того не чув.

Мало того. Тримайтеся за стільця. Там стверджувалося, що українські нацисти постачають ідеї для нацистів усієї Європи. Виходить, що ми ідеологи сучасного нацизму.

Я не став би заперечувати наявність відповідних настроїв в Україні. Але вони в межах статистичної похибки. Той же Рабинович набрав на виборах президента 2014 року більше, ніж Дмитро Ярош, якого теж дехто намагається представити як радикального фюрера.

Наших європейських сусідів зовсім не бентежить той факт, що в Україні вибрали президента єврея. А перед тим був єврей прем'ро-міністр. Правду сказати, побоювався , що за результатами правління найвеличнішого виростуть антисемітські настрої. Але, на щастя, такого не відбулося. Якщо його і сварять, то винятково за його видатні інтелектуальні здібності , але не за національною ознакою. Якщо така критика антисемітизм, то я в такому разі "негор преклонних гадов".

Коли починається чергова хвиля звинувачень українців в антисемітизмі, то я завжди згадую таку історію. Ще до війни європарламент ухвалив резолюцію із осудом антисемітизму в Україні. Тоді науковець і публіцист Сергій Грабовський, людина з єврейським корінням, просто підрахував приклади антисемітизму в Європі і у нас. І ми поруч з Європою виглядали просто вершиною цивілізації. Лінк на статтю в першому коментарі.

Але ж в Україні заходяться персонажі на зразок Рабиновича, які намагаються представити нашу країну як розсадник антисемітизму. . До речі, свого часу Рабинович мав проблеми із законом. Він мусив переховуватися десь за кордоном. У російських "Известиях" з'явилася стаття із заголовком про те, що його переслідують за національною ознакою.

І я би всіляко схвалив переслідування Рабиновича. Але не тому, що він єврей, а тому,що він брехун і маніпулятор.І якщо раптом Україні виростуть антисемітські настрої, чого, сподіваюся, не станеться, то це відбудеться через діяльність таких діячів, як Рабинович.

Что такое частная собственность? Пример реформы. Как Левиафан пожирает самого себя После пресс-конференции Петра Порошенко остается чувство какой-то... 01 березня 2018 / Інститути
ГПУ: Беркут занимался охраной общественного порядка ГПУ: на евромайдане погибло 30 человек Согласно утверждению ГПУ, 20 февраля 2014 года, когда по официальным данным... 05 квітня 2018 / Політика
КП: отримання автокефалії України стало реальнішим - архієпископ Єдина помісна православна церква в Україні вже не за горами - архієпископ УПЦ-КП Імовірність отримання Українською православною церквою автокефалії... 15 червня 2016 / Політика
Подстава и саботаж - Гройсман играет на стороне Зеленского Гройсман организовал выбивание газовых долгов с украинцев? Привет, весна! Украинское правительство, кажется, получило солидный... 06 березня 2019 / Політика
Погода