ВизиЯ Точка зрения Лидеры Ярош впевнений, що трьох бригад достатньо для подолання можливої агресії Угорщини

Ярош: декількох бригад буде достатньо для зупинення угорської агресії

Український громадсько-політичний діяч, екс-очільник організації «Правий сектор» Дмитро Ярош розповів про підводне каміння в українсько-угорських відносинах і порадив сусідній країні «жити дружно».

Закарпатські депутати співають угорський гімн

За його словами, в ХХ столітті Угорщина зробила чимало лиха на українських землях і зараз угорські політичні сили продовжують «розхитувати човен» на Закарпатті.

«Тепер же “великий лідер” угорського народу Орбан усе робить для того, щоб у XXI столітті зіштовхнути на догоду тепер уже не Берліну, а Москві, угорський та український народи… Усі роки, відколи до влади в Угорщині прийшов Орбан зі своєю клікою, ми – українці – спостерігаємо намагання відновити так звану “Велику Угорщину”, розпаливши в державах-сусідах міжнаціональну ворожнечу, у тому числі на українському Закарпатті…», – пише Ярош.

Також Ярош згадав, як його батько брав участь у «подавлєнії контрреволюціонного мятєжа» в Угорщині в 1956 році. За його словами, якщо угорці і надалі будуть підігравати Кремлю, то Збройні сили України можуть їх трішки заспокоїти.

«Декількох бригад Збройних сил України, що знаходяться в підпорядкуванні ОК “Захід”, сил та засобів СБУ та МВС, підтриманих українськими добровольцями, буде достатньо не тільки для зупинення угорської агресії на Закарпатті, але й для примусу до миру цієї недружньої держави», – пише Ярош.