ВизиЯ Точка зрения Лидеры Ми спостерігаємо конфлікт Зеленського та справжніх прагнень 73% - думка

Вони хотіли реальних змін

Він і до того був успішною людиною. Мав великі статки, спілкувався із найвидатнішими особистостями сучасності, умів легально заробляти та законними методами відстоювати власні інтереси. Був одним із дуже небагатьох, кого нині називають в Україні олігархами. Його радо бачитимуть у будь якій країні світу, у якості інвестора, громадянина або політичного діяча.

Хто вони, 73%

2013, він повірив в Україну. Повірив, що загальними зусиллями допоможе зробити процвітаючою Неньку, що громадяни будуть жити заможним, щасливим життям. Він поклав на це все, власні кошти, власну справу, власні сили.

Та, на жаль, 73% здалося цього замало. Вони забажали власного багатства тут і зараз. Без жодних зусиль. Без перемоги над одвічним ворогом, москалями. Без створення насправді правової держави. Без щоденної праці. Без розуміння, що Ненька, то кожен із нас. Що лише разом, переможемо.

73% повірили істоті, котра навіть звичайні речі не в змозі виконувати руками. Котра ні на чому не розуміється, але надає обіцянки. Котра багаторазово зраджувала Батьківщину і продовжує зраджувати зараз. Котра нічого не дала Україні, але, із жадібністю скаженого вовка відриває від Неньки найласі шматки.

Та, найгірше, навіть відчувши на собі усю недолугість блазня, багато прихильників янелоха продовжують його підтримувати. Виправдовують це чим завгодно, від «Он єщє молодой, научітся», до «Ето нє мойо дєло. Я єго вибрал, пусть работаєт».

Хоча насправді, зебіли просто не можуть зізнатися у власній зраді. Адже помилку можна виправити, а зрада залишається з тобою довіку.