ВизиЯ Точка зрения Лидеры Українські інтелектуали написали відкритого листа про політичні репресії в Україні

Стерненко - це вирок і Зеленському, і Порошенко

Десятки вітчизняних науковців, дисидентів, політичних в’язнів та громадських діячів написали відкрите звернення до цивілізованого світу про політичні переслідування в Україні, влаштовані Зеленським.

«В Україні тривають політичні переслідування. Свідченням цьому є десятки резонансних кримінальних проваджень проти опозиційних політиків та громадських активістів.

Проти колишнього Президента України Петра Порошенка відкрито близько двадцяти кримінальних проваджень. Адвокати Порошенка аргументовано доводять численні процесуальні порушення, а Державне бюро розслідувань оприлюднює офіційні відеоролики з неправдивою і наклепницькою інформацію у кращих традиціях радянської пропаганди.

Ці та інші випадки мають явні ознаки переслідувань за політичні переконання, а упередженість прокуратури та слідчих органів є очевидною.

Ми не віримо Генеральному прокурору Ірині Венедиктовій та першому заступнику директора Державного бюро розслідувань Олександру Бабікову, підлеглим їм прокурорам та слідчим.

Закликаємо уряди демократичних держав та міжнародних правозахисних організацій звернути увагу керівництва України на неприпустимість порушення прав та політичних свобод в Україні, а також поставити питання про несумісність політичних репресій з євроатлантичним курсом, що офіційно задекларований в Конституції України».

Коли інтелектуали виступають проти влади – це серйозний сигнал, що країна рухається не туди. Власне, Януковича вони також не любили. Тут вже «порохоботами» Зеленському прикритись не вдасться.

Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: