Референдум в Нідерландах як політичний вирок українській державності

Банкова вже розсилає по всіх телеканалах темники про те, що результати референдуму в Голландії - нічого страшного, і ми й далі семимильними кроками йдемо в Європу. Міністр Клімкін вже зіграв заспокійливу увертюру. Влада вкотре робитиме хорошу міну при явно кислій грі, - пише Віктор Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, "мої висновки різко відрізняються від оцінок Президента та придворних оптимістів. Не говоритиму про причини "ні" всередині ЄС, з цим хай розбирається Брюссель. Виділю головні підстави, чому розважливі голландці вказали нам на двері.

1. Україна на сьогодні - це держава, влада в якій є мафіозним кланом, із круговою порукою, яким керує жадібність.Право і закон в ній не діють, гроші є джерелом влади, а влада приносить ще більші гроші.

2. Україна - це країна, в якій понад 400 км кордону гостинно відкриті бандитам і терористам (у т.ч. як транзитний коридор на Захід), трафіку зброї і наркотиків, тисячам нелегалам і незаконним мігрантам.

3. Офіційний Київ веде гібридну політику з країною-агресором: торгує, постачає продукцію військового призначення, дозволяє заробляти російським банкам і виводити в Росію залишки українського капіталу. У цих оборудках замішані першій особи країни.

4. В Україні за потурання влади утворено бандитсько-терористичний анклав, ще гірше за Сомалі. Керівництво держави не знає, що з тим робити, тому це джерело постійної небезпеки - дуже і дуже надовго.

5. Країною керує уряд, який обкрадає власний народ.

У немічному парламенті процвітає політична корупція, коли правляча коаліція пішла на союз з тими, кого ще вчора називала ворогами держави.

На верхівці стоїть Президент, який загруз у невиконаних обіцянках, обмані і пустих деклараціях. До того ж він проводить мутні оборудки з офшорами, які в Європі вважають засобами несплати податків.

6. У країні - повсюдна корупція, хабарництво та зловживання владою. Народ - безправний і бідний.

7. Справедливого судочинства немає, суддям не вірять, їх зневажають. Правоохоронців бояться, бо вони творять безчинства, займаються рекетом і кришуванням злочинного бізнесу.

8. Жебрацьке населення продається на виборах за літр олії, кіло крупи і банку просрочених консервів. У кращому випадку - голосує за Дарта Вейдера, бо прикольно.

9. На кожному пропускному пункті щодня можна побачити орди "європейців" у спортивних штанах, які, проникнувши за кордон, займаються у кращому разі гендлярством, у гіршому - промишляють злочинами.

У цьому переліку (його можна розширити) більшість причин українського провалу в Голландії ведуть нагору, до вищих владних щаблів. До тих, хто за Конституцією і наданими повноваженнями мав би змінювати країну. Але зайнятий тільки тим, що піднімає вгору свої позиції у "Форбсі".

Как купить квартиру в Харькове: районы, цены, отзывы Квартиры в Харькове: цены и районы Рынок недвижимости Харькова переживает относительный бум. Эксперты... 25 серпня 2018 / Ринки
Китайська геополітика: яому Арахамія так швидко полюбив КПК Чому Арахамія так швидко полюбив китайських комуністів Таємна угода між Україною та КНР про будівництво вітчизяної інфраструктури... 07 липня 2021 / Політика
За последние несколько месяцев произошла смена парадигмы украинской политики Квантовый скачок украинской политики Спустя два года зекоманда полностью меняет приоритеты своей внешней... 13 квітня 2021 / Політика
Трагедию в Кеочи свалят на студента, хотя расстреливала Росгвардия Трагедия в Керчи: кого обвинят? 19 погибших, 8 в критическом состоянии,, 35 человек в больнице. Таковы... 17 жовтня 2018 / Країни
Погода