ВизиЯ Точка зрения Лидеры На думку Володимира Пилипчука, замість Голови НБУ Смолія треба повернути Гонтареву

Може, краще повернути Гонтареву?

Академік Академії економічних наук України, професор Володимир Пилипчук прокоментував висловлювання виконувача обов`язків голови Національного банку України Смолія.

"І такі кретини керують Державою?В.о. Голови НБУ - Смолій не просто тупий, гірше – він елементарно безграмотний і відвертий шкідник (агент кремля, як і Сатановська)

Сьогодні (вчора — прим) Смолій «ізрьок» , що банки не належать до соціальної сфери і не мають завдання компенсувати інфляцію в процентах по депозитах. А що таке Національне багатство він розуміє? А що таке обезцінення активів він тямить?

Як професор економіки хотів би, щоб поганому студенту Смолію передали наступний кусочок економічної теорії, частку азбуки, крихту економічного фундаменту, без якого займати посаду в.о. Голови НБУ – просто шкідливо для Держави. Передали йому кусочок азбуки, яку він не знає і в якій не тямить:

Національне багатство включає в себе весь запас матеріальних благ, створених працею і використовуваних для виробництва та споживання, природні багатства, знання, інформацію, культуру і т.п.

Активами національного багатства є об'єкти власності, щодо яких інституційні одиниці здійснюють свої права власності та від володіння і використання яких вони отримують економічну вигоду. До активів відносяться будівлі, машини і обладнання, земля, акції, облігації, депозити та ін.

Збільшення національного багатства є ОСНОВНОЮ, необхідною базою зростання рівня життя народу, передумовою і результатом економічного прогресу, найважливішим показником економічної могутності країни.

Створення умов для штучного зниження обсягів національного багатства (коли ставка по депозитах нижча рівня інфляції)– Це штучне обезцінення активів держави, злочин проти економіки країи.

Замість того щоб заставити банки кредитувати зріст виробництва під низькі проценти ( щоб маржа була низькою) він відштовхує депозити від банків. Це все одно, що від автомобіля вимагати, щоб він перевозив вантажі без дозаправки пальним

І такі кретини керують Державою?"

Може, повернути Гонтареву?

Автор: Петр Николаев
Дата:
Поделиться с друзьями: