ВизиЯ Интересный мир Радінські комуністи були найбагатшими людьми на Землі

Країна злодіїв і країна-злодійка

У 1920 році, за інформацією газети "The New York Times", лише в банках США та Швейцарії на особистих рахунках товариша Леніна було 75 мільйонів швейцарських франків.

Троцького – 11 мільйонів доларів та 90 мільйонів франків. Зинов’єва – 80 мільйонів франків; Дзержинського – 80 мільйонів франків.

Бідний-бідний Ленін

На особистих рахунках Троцького у другій половині 20-х років лише у найважливішому федеральному резервному банку США "Bank of New York" зберігалося уже 80 мільйонів доларів. Один мільйон тодішніх доларів – це зараз приблизно 25 мільйонів.

Так що нинішні злодії у владі - "ніщєброди" у порівнянні з більшовиками.

Мало кому відомо про "Золоту блокаду". У 20-х роках XX ст. через позицію головних кредиторів Російської імперії – Франції, Великої Британії та США було заборонено купувати золото з більшовицької Росії. Воно офіційно вважалося краденим.

Але знайшлися такі, хто грав роль скупників краденого – бариг. У Москві золото переплавлялося у нестандартні зливки без жодних розпізнавальних знаків (клейм) – так звані «свинки» і через Прибалтику таємно вивозилося до нейтральної Швеції, де продавалося на 25% нижче вартості.

На Королівському монетному дворі його переплавляли у стандартні зливки й маркували шведськими клеймами. Далі крадене золото через Стокгольмську біржу йшло на торговельні майданчики Європи й Америки, де його залюбки купували приватні банки.

Усі знали про ці оборудки, але нічого вдіяти не могли – офіційно золото вважалося "шведським" і довести зворотне було неможливо.

А ви знали, що в 1921-1922 роках у Південній Африці було призупинено видобуток алмазів – ріка діамантів з Росії, що їх за безцінь розпродували більшовики, набиваючи грошима свої закордонні рахунки, зробила цей бізнес невигідним.

А ви знали, що Ленін завжди носив "буржуйський" котелок і лише після "революції" змінив його на пролетарського картуза, прилюдно демонструючи аскетизм та скромність. Проте жив у "віджатому" величезному маєтку, їздив на "віджатих" розкішних автівках з царського гаража, а в закордонних банках мав десятки мільйонів крадених доларів, франків та фунтів стерлінгів.