Скандал з Олександром Гогілашвілі: провал кадрової політики

Ситуацииія, що виникла із скандалом навколо заступника Міністра МВС Олександром Гогілашвілі, з приводу відмови надавати свої документи на законну вимогу співробітників МВС при проходженні блок-посту «Долина», та історія його призначення на посаду, вкотре продемонструвала провал кадрової політики влади в системі державного управління.

Олександр Гогілашвілі, заступник міністра МВС

На жаль, цей випадок не є поодиноким. Він вчергове демонструє, що основним критерієм для обрання на високу державну посаду є наближення до оточення Президента та особиста відданість, а не фаховість, компетенції, досвід роботи та морально-етичні якості кандидата. Це призводить до колапсу в системі державного управління та тотальної недовіри суспільства до влади.

Критика на адресу кадрової політики Президента та владної партії «Слуга народу» з боку активної частини громадян, експертів, громадських організацій та професійних об‘єднань лунає постійно, але не мала конкретних дій.

Саме ігнорування діалогу влади з суспільством призвело до згортання співпраці «Влада - громадськість», критики на адресу влади збоку експертного середовища та фахівців в конкретних галузях економіки та життєдіяльності і, як наслідок, втрати довіри суспільства до влади.

Олександр Гогілашвілі консультував ніколая Валуєва, депутата Державної Думи РФ, з соціальних питань

Повне ігнорування владою права в країні, нерозуміння ролі та цілей держави, не відповідне реагування на виклики, що стоять перед Україною, і нерозуміння причинно-наслідкових зв‘язків між кадровою політикою й результатами владних ініціатив призводить до віддалення народу від влади та ігнорування фахівцями бажання йти служити в державні органи.

Влада постійно закликає суспільство до діалогу та спільної реалізації програми Президента. Проте, кадровий склад команди Зеленського, її якість та фаховість не дає змоги до подібного діалогу та колаборації.

‼️Допоки у владу не прийдуть професійні фахівці з високим рівнем морально-етичних якостей, націлених на служіння власному народу, а не конкретній людині, прірва між державою та суспільством буде поглиблюватись.

Повернути довіру до кадрової політики влади можливо лише шляхом добору кандидатів у органи державного управління на відкритих, прозорих конкурсах, які мають бути сформовані громадськістью та фахівцями в конкретних галузях, а не прадставниками самої влади.

Кто кого снимет, Зеленский Авакова или Аваков Зеленского? Зачем Авакову разговоры о российском языке? Аваков рвется к власти. Это известно. Но вот что дальше - русский мир... 31 березня 2021 / Інститути
Рынок недвижимости Харькова: динамика и активность Рынок жилой недвижимости Харькова в январе 2021 года Стоимость квартир и аренда жилья в Харькове - цены не снижаются, наиболее... 17 лютого 2021 / Ринки
Психологический дизайн человека и последний сигнал организма: что со мной что-то не так Тревога и психологический дизайн человека Тревога определяет психологическое состояние человека, последний... 18 лютого 2021 / Дрес код
Польша: идентифицированы два взрыва на борту самолета Экспертиза идентифицировала два взрыва на борту самолета Качиньского Министр обороны Польши Антони Мацеревич заявил, что во время работы... 12 грудня 2017 / Країни
Погода