Санкції проти Портнова - це сигнал американців до Офісу Зеленського

Попри всі голосні спічі представників антикорупціонерів, ніхто з них не вгадав, а хто ж попаде під санкції. Простіше кажучи, надування щік є надуванням щік. Антикорупціонери справді готують десятки, а то й сотні подань на тих чи інших політиків та бізнесменів.

Андрій Портнов

Але їхній голос навіть не дорадчий. Вони є формальними «передастами». Також варто окремо звернути увагу на те, як змінилася їхня риторика щодо Ахметова. Багато хто почав говорити, що вони «лягли» під Банкову.

Так от - це також міф. Вони завжди грали і грають в іншу гру і попутниками Банкової чи якогось іншого центру впливу, вони стають не тоді коли це потрібно тим чи іншим українським політикам. Через них просто транслюють певні сигнали.

Санкції проти Тупицького пов‘язані з віддаленою перспективою, а не з його вчорашніми чи позавчорашніми діями. Це сигнал суддям: негайно розблокуйте Конституційний суд, інакше згадають про вас.

Навіщо це Заходу?

Імплементація Мінська можлива без змін до Конституції (потрібне добро від КС), але з точки зору закону, буде мати «душок» нелегітимності. Власне, зараз не йде мова про зміни головного закону, це робиться про всяк випадок. А випадок може не трапитися ніколи, а може статися так, що вже в лютому-березні потрібно буде прискорювати процеси.

Санкції проти Портнова - це сигнал в цілому суддівському корпусу з однієї сторони і Офісу Президента з іншої. Зеленському показують, що бомби падають дуже близько до його оточення.

Андрій Портнов іронізує над ДБР. Кажуть, зараз він негласно керує державною інституцією

Правда, знаючи характер Порнова, я не здивуюся, що завдяки цим санкціям він несподівано може перейти з першої у вищу політичну лігу. На проросійському фланзі зараз є певна криза лідерства. Але це поки просто думки вголос і далека футурологія.

Заява Білого дому після розмови з Зеленським про те, що жодного рішення про Україну без України не приймається - це просто заява. На жаль, поки, поза нами готуються певні плани по імплементації Мінська, а ми є пасивними спостерігачами цього процесу.

Зверніть увагу, що попри високий градус останніх днів ніхто із влади не заявив про наші червоні лінії. Ми просто мовчимо.

Сталинградская битва: история, итоги - история СССР Миф о Сталинграде Стратегические ошибки немецкого и советского диктаторов привели... 26 липня 2021 / Цікавий світ
Легитимность и легальность: право, понятие, значение Почему политическая система Украины нелегитимна? В украинской публицистике, впрочем, как и специализированной политологической... 04 липня 2018 / Інститути
Зубная паста: описание, особенности применения Зубная паста, личная гигиена и секрет чистоты С детства нас учили тому, что утром и вечером нужно чистить зубы. Следуя... 14 грудня 2020 / Дрес код
Суд на бойовим генералом Павловським - ще один камінець в домовину української демократії Суд над Павловським: звикаємо до розмов на кухні Судилище над генералом Ігорем Павдовським укладається в логіку будівництва... 12 липня 2021 / Право
Погода