ВизиЯ Дресс код Як дійти до мети? Необхідно працювати над собою

Психологія тіла

Шлях до досягнення бажаної мети завжди потребує наполегливості, стійкості і терпіння. Насамперед це праця над самим собою. І не тільки над власною психологією, але й навіть над тілом.

Дотримання здорового способу життя допомагає плідно працювати, а спорт, в свою чергу, загартовує, насичує енергією, здоров’ям та позитивним настроєм. Але якщо до роботи над поставленою метою немає ентузіазму та певного енергійного підйому, - в такому разі досягти будь-якого, навіть дуже незначного результату стає непомірно важко; психологія така, що підсвідомо мозок починає нав’язливо диктувати про те, що без зазначеної мети можна було б і обійтися. І що не дуже то й вона важлива, мовляв: жили без цього раніше, й надалі проживемо. Таким чином, така важлива, як колись вважалась ціль, стає вже зовсім непотрібною.

Робота зупиняється. Або ж у кращому випадку відкладається на «потім». Тому й вміння керувати своїм внутрішнім станом стає чи не найголовнішим етапом на шляху до мети. Досягнення оптимального стану завдяки якому завжди можливо мобілізуватися у будь-якій ситуації і не тільки завершити розпочату справу, але й отримати очікуваний результат. Для того, щоб навчитися дотримуватися оптимального або так званого резервного стану, потрібно, по-перше, звернути увагу саме на ті моменти завдяки яким ви чітко відчуваєте піднесення, підйом. Необхідно відзначити, які саме думки вірують в голові і як в цей час почувається тіло.

Зумівши запам’ятати як найбільше фізичних та психологічних відчуттів, у подальшому стає можливим притримуватися такого позитивного й продуктивного стану. Але, щоб легко і швидко досягти певного стану, необхідно тренуватися. Кожен для себе може розробити власні психологічні практики. Наприклад, якщо не вистачає енергії і бадьорості, потрібно розправити плечі, стати струнко і дихати, як то кажуть, на повні груди. Надалі досить згадати свої почуття під час психологічного підйому і зробити спробу відтворити їх у тілі. Таким чином можна потренуватися і з усмішкою. Коли людина посміхається, задіяна міміка обличчя.

обто певна емоція відтворює певну міміку або ж навіть і положення тіла. Тому необхідне вміння досягти результату навпаки, коли певна міміка буде спонукати до необхідних психологічних відчуттів. Напрацювавши такі навики, завжди можливо викликати в собі необхідний оптимальний стан, який, в свою чергу, з часом призведе до втілення в життя навіть на перший погляд дуже складних, але тим не менше необхідних результатів.