Подарунковий сертифікат - чудова ідея на новорічні свята

Попереду святковий сезон, що складається з двох непростих етапів, обидва з яких вимагають продуманої стратегії, якщо ви не хочете розпочати рік із дірки у бюджеті. Перший — придбання подарунків друзям та близьким.

Другий — закупівля необхідного до новорічного столу та на початок канікул, оскільки у перші дні січня побутові завдання переходять до розряду недоречних.

Як зекономіти на новорічних святах

Що купити на Новий рік?

Заздалегідь визначте суму, яку можете витратити, щоб зустріти рік як заманеться, але не залишитися з нульовим балансом після свята.

Із загальної суми на новорічні витрати відокремте частину на подарунки та складіть два докладні списки: подарунків та закупівель на святкування. Якщо ви у відносинах, обов'язково обговорюйте витрати разом.

Приймаючись за покупки, дотримуйтесь списків та уникайте імпульсних покупок.

Як швидко оформити подарунок

Купувати навмання — ризиковано. А раптом те, що ви оберете на свій смак, не потрібно тому, кого ви хочете обдарувати, і він/вона не зможе цього позбутися, тому що у нас не прийнято супроводжувати подарунок чеком, а викидати дароване — мінус до карми.

З дітьми простіше — вони пишуть листи до Діда Мороза, копією яких можуть поділитися їхні батьки. З тими, хто виріс, доведеться діяти прямо: запитати, що ваш друг чи подруга хотів/а знайти під ялинкою, і вибрати із запропонованого списку пункт, який ви можете собі дозволити.

Як оформити подарунковий сертифікат

увати гроші у Новий рік якось не комільфо, краще вже конвертувати їх у симпатичний подарунковий сертифікат. Вибираючи сертифікат, орієнтуйтеся на доречність та корисність сервісу. На додачу до нього не забудьте купити гарну листівку в конверті, що послужить чудовою упаковкою для невеликого, але дуже практичного подарунка.

Що подарувати близьким на Новий рік?

Щоб уникнути метушні, не наплутати із замовленнями та отримати їх вчасно, а не в січні, приступайте до шопінгу, як тільки готовий список та з'явився вільний час. Покупки в останню хвилину зазвичай обходяться дорожче (у тому числі через доставку) і, буває, розчаровують. З

ібравшись сплатити вибрані товари, не полінуйтеся ще раз уважно переглянути їх параметри, характеристики та прочитати відгуки.

Розмова Путін-Байден: про що говорили, про що домовлялись Розмова Путін-Байден: про що говорили, про що домовлялись Володимир Путін скаржився, що Україна становить загрозу для Росії... 07 грудня 2021 / Політика
Украинский рынок мебели: история, динамика, перспективы Украинский рынок домашней мебели в 2017 году Украинский рынок домашней мебели переживает нелегкие времена. 07 липня 2017 / Ринки
Мэй против переголосования: если Великобритания не будет уйти из ЕС Мэй не согласна, что Брекзит потерпел неудачу В среду вечером британский премьер Тереза Мэй объявила, что сумела... 15 листопада 2018 / Інститути
илли Климек: 5 убийств, но точное их число до сих пор неизвестно Наиболее известная в мире черная вдова Тилли Климек - жительница Чикаго была экстрасенсом или серийная убийца?... 18 червня 2020 / Інститути
Погода